Martyna Wojciechowska zdradziła nam dlaczego nie zamierza mówić o swoim związku z Przemkiem Kossakowskim! Powód jest dość kuriozalny [WIDEO]

Martyna Wojciechowska o związku z Przemkiem Kossakowskim

Martyna Wojciechowska o związku z Przemkiem Kossakowskim

Martyna Wojciechowska o relacji z Przemkiem Kossakowskim

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nigdy oficjalnie nie potwierdzili swojego związku, ale też nigdy nie zaprzeczyli, że łączy ich uczucie. I chociaż media próbują otrzymać odpowiedź w systemie zero jedynkowym na temat ich relacji, dziennikarski duet nabrał wody w usta.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Martyna zdradziła za to, dlaczego nie chce mówić otwarcie o relacji z Przemkiem:

Ogólnie obserwuje od wielu lat, jak pewnie my wszyscy, Przemka Kossakowskiego, który robi świetne rzeczy. Ma ogromne poczucie humoru, ma dystans do siebie i do  świata i uważam, że jest po prostu świetnym facetem. A ja niezmiennie nie potwierdzam, nie zaprzeczam, bo po co. Popsułabym sobie całą zabawę. Ja czytam te wszystkie doniesienia, scenariusze moje na życie, które piszą dziennikarze w internecie i to jest zabawa, czytać o swoim życiu, dowiadywać się zupełnie nowych rzeczy, o których ja w życiu nie słyszałam, w życiu nie wiedziałam, czytać o swoich własnych planach, których nie mam, to jest tak duża przyjemność, że ja nie mogę sobie jej odebrać.

Martyna, Marysia i Przemek często spędzają czas we trójkę. A czy Martyna zastanawiała się, co by zrobiła, gdyby jej córka nie akceptowała jej partnera?

Media już spotkały nas w takim  momencie, więc w istocie – występujemy w przyrodzie czasem we trójkę. Ja w ogóle nie rozważam takich scenariuszy. Moje dziecko jest oczywiście dla mnie najważniejsze na świecie. Ale wierzę, że jak się z dzieckiem rozmawia mądrze, otwarcie, to jest między rodzicem a dzieckiem głęboka płaszczyzna porozumienia, więc przyznam szczerze nawet nie myślę o takich scenariuszach.

Trzymamy za nich kciuki!

Córka Martyny Wojciechowskiej już wyrobiła sobie zdanie na temat Przemka Kossakowskiego. Jak go ocenia?

Martyna Wojciechowska zabrała córkę na ryzykowną wyprawę. Umiejętności Marysi zadziwiły nawet Annę Lewandowską!

Gwiazdy na jesiennej ramówce TVN: Rozenek, Woźniak-Starak, Chylińska, Krupa [DUŻO ZDJĘĆ]


Martyna Wojciechowska – TVN jesienna ramówka 2018

Martyna Wojciechowska – TVN jesienna ramówka 2018

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska z córką w Dolomitach

Martyna Wojciechowska z córką w Dolomitach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×