Szukaj

Martyna Kondratowicz przekonuje, że UFO istnieje: „Jesteśmy ich dziećmi”. Jest zachwycona Edytą Górniak [WIDEO]

Martyna Kondratowicz, Edyta Górniak, UFO

Martyna Kondratowicz, Edyta Górniak, UFO

Martyna Kondratowicz, której popularność przyniósł udział w Hotelu Paradise, zdradziła, że wierzy w życie pozaziemskie. W rozmowie z Jastrząb Post wyraziła dosadnie, co sądzi o istnieniu UFO i za co podziwia Edytę Górniak, z którą łączą ją identyczne poglądy.

Pierwsza edycja Hotelu Paradise zakończyła się rok temu. Przez ten czas zaledwie garstce uczestników udało się na dłużej zagrzać miejsce w show-biznesie. Do grona bardziej rozpoznawalnych uczestników reality show zalicza się Martyna Kondratowicz, która co prawda programu nie wygrała, ale jako jedna z nielicznych stał się atrakcyjnym kąskiem dla paparazzi i producentów dużych formatów. Nieoficjalnie mówi się, że to właśnie ona poprowadzi pierwszą polską edycję kontrowersyjnego hitu Magia nagości, który wkrótce wyemituje stacja Zoom.tv.

Martynę wyróżnia otwartość, brak skrępowania w rozmowach na najbardziej intymne tematy i walory, które budzą podziw zwłaszcza wśród męskiej części publiczności. To jednak nie wszystko. Kondratowicz może pochwalić się jeszcze jednym – ogromną wiedzą na temat UFO.

Martyna Kondratowicz wierzy w UFO i zachwyca się Edytą Górniak

Finalistka Hotelu Paradise jest pewna istnienia życia pozaziemskiego. W rozmowie z Jastrząb Post otwarcie przyznała, że nie rozumie, jak można bagatelizować znaki, jakie kosmici pozostawiają na ziemi. Martyna uważa, że jeszcze w tej dekadzie nawiążemy kontakt z przybyszami zza światów:

Jestem bardzo duchową osobą, energetyczną. Dużo medytuję, pracuję z energią i też o tym mówię na swoim Instagramie. Ufo istnieje na pewno. Bylibyśmy hipokrytami, gdybyśmy powiedzieli, że jesteśmy tutaj sami w tym świecie w kosmosie. Myślę, że 3-4 lata i sami będziemy mogli zobaczyć ich na ziemi. Oni się w jakiś sposób nami opiekują. Przylatują tutaj, aby w jakiś sposób nam pomagać.

Mieszkańców z galaktyki stawia wręcz nad Ziemianami:

Pokuszę się nawet o takie stwierdzenie, że może jesteśmy ich eksperymentem, ich dziećmi. Ja myślę, że jeżeli do nas przybędą to nie po to, aby nas zabić, ale aby w jakiś sposób nam pomóc.

Martyna odniosła się przy okazji do słów Edyty Górniak, która również wierzy, że nie jesteśmy jedynymi istotami w układzie słonecznym. Przy okazji wyraziła swój wielki szacunek i podziw dla Górniak, z którą – jak sama twierdzi – łączy ją podobna wrażliwość i spojrzenie na wiele spraw:

Zgadzam się z Edytą jeżeli chodzi o to, że kosmici istnieją. Ja nie poznałam Edyty osobiście, ale oglądam często jej live’y. Jest bardzo duchową osobą i myślę, że mamy bardzo dużo podobnych cech.

Zobaczcie całą rozmowę z Martyną. Zwróćcie uwagę na dekoracje związane z UFO, jakie zdobią wnętrza mieszkania modelki.


Martyna Kondratowicz prowadzącą program na Zoom TV

Martyna Kondratowicz prowadzącą program na Zoom TV

Martyna Kondratowicz na zakupach

Martyna Kondratowicz na zakupach

Martyna Kondratowicz

Martyna Kondratowicz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×