Szukaj

Gorąca Martyna z „Hotelu Paradise” zmysłowo pieści lizaczek u kosmetyczki. Potem sprawiła sobie jeszcze jedną przyjemność, a wszystko sfotografowali paparazzi

Martyna Kondratowicz u kosmetyczki

Martyna Kondratowicz u kosmetyczki

Martyna Kondratowicz po raz kolejny podnosi ciśnienie. Tym razem podczas wizyty u kosmetyczki. W trakcie wykonywania manicure zmysłowo bawiła się lizakiem. Potem sprawiła sobie jeszcze jedną przyjemność. Są zdjęcia paparazzi.

Hotel Paradise to miejsce, w którym na uczestników czeka nie tylko zabawa, ale i sława. Program wykreował już całą plejadę gwiazd Internetu, które szturmem wdarły się do show-biznesu. Objawieniem pierwszej edycji widowiska była Martyna Kondratowicz, która o włos przegrała z Mariettą Witkowską. W trakcie trwania show wielokrotnie udowodniła widzom, że jest świadomą swoich atutów, błyskotliwą blondynką.

24-latka skończyła studia dziennikarskie i ma spore doświadczenie. Zanim zgłosiła się do programu, pracowała w radiu Eska. Największą popularność zyskała jednak jako znana na YouTubie vlogerka. Na jej kanale można znaleźć wiele filmików, na których zwierza się ze swoich intymnych sekretów.

Kondratowicz poświęca dużo czasu na to, aby dbać o swój wygląd. Chętnie wybiera się do kosmetyczki, która dba o jej manicure. Tym razem podczas zabiegu zmysłowo bawiła się lizakiem. Od samego patrzenia robi się gorąco.

Martyna Kondratowicz u kosmetyczki

Martyna przykłada szczególną uwagę do swojego wyglądu. Już jako nastolatka zdecydowała, że podda się operacji powiększenia biustu. Następnym krokiem w drodze do bycia piękną była operacja plastyczna nosa. 24-latka poprawiła go przy okazji korekcji skrzywienia przegrody nosowej. Kilka miesięcy temu wykonała również zabieg G SHOT, który wpłynął jej intymne doznania.

Uczestniczka pierwszej edycji Hotelu Paradise w krótkim czasie zyskała spore grono adoratorów, którzy nie mogą oprzeć się jej wdziękom. Panowie niemal każdego dnia odwiedzają jej profil na Instagramie, aby choć przez chwilę na nią popatrzeć. Mamy prawdziwą gratkę dla jej fanów. Kondratowicz została sfotografowana podczas wizyty w gabinecie kosmetycznym. Niby prosta czynność, a trudno oderwać od niej wzrok.

Piękność została przyłapana podczas wizyty u kosmetyczki, która wykonywała jej nowy manicure. Obserwując jej pracę, Martyna na chwilę przeniosła się do świata fantazji i zaczęła zmysłowo bawić się lizakiem trzymanym w ustach.

Paparazzi mieli na co patrzeć, ponieważ gwiazda z takim zatraceniem oddała się tej czynności, że nawet nie zauważyła, że przez cały czas jest obserwowana i fotografowana. Mimo że miała na sobie czarny dres i opiętą bluzkę odsłaniającą jej ponętne ramię, wyróżniała się z tłumu i przykuwała uwagę przechodniów, którzy z ciekawością zerkali przez szybę.

Martyna ma dodatkowy powód do tego, by nienagannie wyglądać. Już wkrótce widzowie zobaczą ją w roli prowadzącej program Magia nagości. Polska. W lutym ruszyły castingi do pierwszej edycji show.

Po wizycie w gabinecie kosmetycznym 24-latka postanowiła zapewnić sobie kolejną przyjemność. Wpadła na szybkie zakupy do delikatesów i wybrała aromatyczną kawę. Z powodu pandemii musiała spożyć ją na zewnątrz, jednak dzięki temu my możemy przyjrzeć jej się dokładniej. Co tu dużo mówić, w każdym wydaniu prezentuje się pięknie.

Magia nagości. Polska – zasady programu

Magia nagości. Polska to randkowe show, w którym uczestnicy będą wybierali kandydata lub kandydatkę na pierwszą randkę jedynie przez obserwację ich nagich ciał. Będzie to eksperyment telewizyjny, którego celem jest uzyskanie odpowiedzi na pytanie, czy wybór partnera jedynie na podstawie cech fizycznych może determinować m.in. powodzenie związku.

Zdecydowaliśmy się na produkcję polskiej edycji „Magii nagości”, ponieważ program ten w nieszablonowy sposób przełamuje tabu dotyczące nagości i ludzkiego ciała. Widzowie Zoom TV bardzo chętnie oglądają jego zagraniczne wersje, program cieszy się dużą popularnością również w innych krajach europejskich. Do udziału w castingu zapraszamy wszystkich dorosłych, którzy nie wstydzą się pokazywać swojego ciała. Jesteśmy otwarci na różnorodność – powiedział Rafał Freyer, dyrektor programowy Zoom TV.

Program będzie miał swoją premierę wiosną.

Zdjęcia Martyny z wizyty u kosmetyczki znajdziecie w galerii.


Martyna Kondratowicz prowadzącą program na Zoom TV

Martyna Kondratowicz prowadzącą program na Zoom TV

Martyna Kondratowicz prowadzącą program na Zoom TV

Martyna Kondratowicz prowadzącą program na Zoom TV

Martyna Kondratowicz prowadzącą program na Zoom TV

Martyna Kondratowicz prowadzącą program na Zoom TV

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×