Szukaj

Edyta doprowadziła Manowską do łez. To nie wszystko, co działo się za kulisami show TVP. „Mam nadzieję, że nie zdradzam tajemnicy”

Marta Manowska, Edyta Górniak

Marta Manowska, Edyta Górniak

Marta Manowska i Edyta Górniak mają tego samego menadżera. Gwiazda TVP opowiedziała nam o swojej znajomości z diwą i ich pierwszym spotkaniu. Podzieliła się wspomnieniami, o których jeszcze nie mówiła publicznie.

Marta Manowska z telewizją związana jest od ponad 10 lat. Zanim jednak została prowadzącą flagowe formaty TVP, spełniała się w nieco innej roli. Od wiosny 2013 do jesieni 2014 pracowała przy programie TVN Ugotowani, przeprowadzając castingi do reality show. Wcześniej współpracowała m.in. przy programach TVP Tak to leciało, Lubię to! i Bitwa na głosy. Na planie ostatniego z wymienionych miała okazję bliżej poznać Edytę Górniak.

Marta Manowska o Edycie Górniak. Kiedy doprowadziła ją do łez?

Diwa zrobiła na Manowskiej ogromne wrażenie, a jedno z ich pierwszych spotkań wspomina ze szczególnym sentymentem. Pracując przy Bitwie na głosy, Marta nawiązała znajomość ze współpracownikiem piosenkarki – Marcinem Wieczorkiem, który od niedawna jest jej menadżerem. O kulisach znajomości z mężczyzną opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Ja bym bardzo chciała ją spotkać, bo jestem wielką fanką talentu Edyty od zawsze. Zresztą my pracowaliśmy z Edytą i Marcinem w Bitwie na głosy, jak ja jeszcze zajmowałam się gwiazdami. Więc czas zatoczył piękne koło. Zresztą podobnie było w Big Music Quiz. My w BMQ graliśmy w tym samym studiu, w którym ja sprowadzałam gwiazdy na live’a do bitwy na głosy. Tymi samymi schodami sprowadzał mnie asystent do tego samego studia. To są takie momenty, które mi pokazują ile czasu minęło i ile rzeczy się wydarzyło.

Edyta zwracała się do Marty w uroczy sposób. Mówiła, że jest małą ogrodniczką:

Marcin zawsze dobrze to wspominał, a Edyta na mnie mówiła mała ogarniaczka. Mam nadzieję, że nie zdradzam jakiejś tajemnicy. My zawsze dokładaliśmy wszelkich starań, aby wszystko było zgodnie ze sztuką, aby Edyta się dobrze czuła.

Prowadząca Rolnik szuka żony do dzisiaj przeżywa występ Edyty w programie Tak to leciało! w 2011 roku. Marta uważa, że Górniak posiada jeden z najpiękniejszych głosów na świecie. Gdy tylko usłyszała, jak śpiewa The power of love, po jej policzkach popłynęły łzy:

To jest kobieta, której talent przekroczył czasy, w których się znajdowaliśmy, i kraj i możliwości. To jest gwiazda formatu światowego. Z potencjałem na zrobienie największej kariery na świecie, jaką w ogóle można zrobić. Zrobiła i tak wielką karierę. Pamiętam, że w Tak to leciało! w ostatnim sezonie  Edyta śpiewała The Power of Love. Ja stałam za kulisami i płakałam. Miałam do niej potem podejść, a byłam cała rozmazana, przez sposób w jaki ona zaśpiewała. Albo Nie opuszczaj mnie. Do tej pory potrafię czasami posłuchać. Wielki głos, wielki talent.

Cała rozmowa poniżej.

The power of love w wykonaniu Edyty w Tak to leciało!:


Edyta Górniak w Tak to leciało (2011)

Edyta Górniak w Tak to leciało (2011)

Edyta Górniak w Tak to leciało (2011)

Edyta Górniak w Tak to leciało (2011)

Marta Manowska świętuje pierwszy dzień wiosny

Marta Manowska świętuje pierwszy dzień wiosny

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  A To dlatego Edyta zakonczyla znajomosc z Wieczorkiem chce miec ludzi na wylacznosc -Tak wtedy tez bylo z Sablewska

 • Gość pisze:

  Od kiedy Wieczorek jest menadzerem.?

 • Gość pisze:

  PRZESTANCIE Z TA GORNIAK PRZESADZAC, PRZECIEZ JA NIKT NIE ZNA W EUROPIE NIE MOWIAC O SWIECIE ZENADA!!!!!!!!

 • Gość pisze:

  Dziwne to Edzia zawsze płacze.Sllynie z tego. Może się zakochała w menadzeze i przez to ta cała kłótnia?

 • Gość pisze:

  Pani Edytka to żeczywiście wielki polski talent i żeczywiście światowego formatu.
  Muszę z przyjemnością potwierdzić że Pani Edyka to nasz narodowy djamęcik jeśli chodzi o jej utalętowanie muzyczne,ma tak piękny głos i wie jak go użyć.
  Zawsze ciepło o niej myślę i życzę sukcesów w branży muzycznej ,powodzenia Pani Edytko

 • Gość pisze:

  Niestety Pani Górniak oszalała a dwa powinna zmienic całą ekipę i zatrudnić menago z prawdziwego zdarzenia. Ciągną ja na dno… a ona naiwna sie daje. Przykre. Taki zmarnowany talent…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×