Szukaj

Marta Gałuszewska o nowej edycji „The Voice”. Skomentowała rywalizację Michała Szpaka z Edytą Górniak

Marta Gałuszewska o The Voice of Poland

Marta Gałuszewska o The Voice of Poland

Marta Gałuszewska skomentowała nową edycję The Voice of Poland. Czy ogląda trwający sezon i jak ocenia starcia Edyty Górniak z Michałem Szpakiem? Tego próbowała dowiedzieć się nasza reporterka.

Marta Gałuszewska ma za sobą bardzo udany debiut. Swoją przygodę z dużą sceną zaczęła od występów w The Voice of Poland. Już po pierwszym castingu wiadomo było, że jurorzy mają do czynienia z profesjonalistką. Artystka swoim głosem zahipnotyzowała wszystkich trenerów. Ostatecznie wybrała Michała Szpaka.

Po zwycięstwie w 8. edycji kariera Marty nabrała rozpędu. Jej pierwszy singiel Powiedz mi nie okazał się przebojem 2017 roku, a jego anglojęzyczna wersja walczyła o wyjazd na Eurowizję w Lizbonie. Potem przyszła pora na kolejne piosenki, duety i utwór do filmu animowanego. Ostatnim sukcesem Gałuszewskiej jest udział w Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym rywalizację zakończyła na 4. miejscu.

Marta Gałuszewska o 11. edycji The Voice of Poland

Marta wciąż z sentymentem wraca do czasów, gdy występowała w The Voice of Poland. Niedawno wyznała nam, że nadal utrzymuje kontakt ze swoim dawnym mentorem, Michałem Szpakiem, z którym zdarza się jej spontanicznie spotykać.

Nauczyciel śpiewu, który jest także przyjacielem, to prawdziwy skarb, dlatego piosenkarka nie ukrywa, że gdyby znów stanęła na scenie muzycznego widowiska Dwójki, to ponownie dołączyłaby do drużyny Szpaka. O wszystkim opowiedziała podczas live czatu z reporterką Jastrząb Post.

Ewidentnie byłby to Michał. To jest bezsprzeczne. Na tyle go uwielbiam i mówi do mnie jego flow i ta energią, że bez wahania. Zawsze jest ciekawie do oglądania. Oni się fajnie uzupełniają. Ja nie jestem aż tak na bieżąco, bo nie posiadam telewizora.

26-latka z Elbląga nie śledzi na bieżąco odcinków trwającego sezonu The Voice of Poland, ale nie ukrywa, że zdarza się jej oglądać urywki w internecie. Jak ocenia rywalizację dwóch kolorowych ptaków – Michała Szpaka i Edyty Górniak?

Co tam znajdę w internecie, to zobaczę. Gdzieś tam kojarzę, jak to wygląda. Ja jestem fanką. Każde z nich wnosi do show coś kompletnie innego, ale mimo wszystko, to gdzieś się zazębia i tworzy bardzo fajny kontent.

Cała rozmowa poniżej.

Występ Marty Gałuszewskiej i Michała Szpaka w finale The Voice of Poland 2017:


Michał Szpak i Marta Gałuszewska

Michał Szpak i Marta Gałuszewska

Marta Gałuszewska - gwiazdy na planie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Marta Gałuszewska - gwiazdy na planie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Michał Szpak i Edyta Górniak na ramówce TVP na jesień 2020

Michał Szpak i Edyta Górniak na ramówce TVP na jesień 2020

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Michał jest lepszy od Edyty w tym programie

  • Kiki pisze:

    To Edzia próbuje rywalizować z Michałem, a nie odwrotnie. Jemu nie w głowie takie gierki. Ona ma ciągle kompleks Szpaka po przegranych preselekcjach i to raczej nie zmieni się, bo Edzia jest bardzo pamiętliwa i takiej zniewagi nie wybaczy, chociaż w Voice udaje „przyjaciółkę”.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×