Szukaj

Margaret oceniła piosenkii Julii Wieniawy. Przyjaciółki czy rywalki? Po tym komentarzu wszystko jest już jasne! [WIDEO]

Margaret oceniła piosenki Julii Wieniawy

Margaret oceniła piosenki Julii Wieniawy

Margaret o karierze Julii Wieniawy

Margaret skomentowała twórczość Julii Wieniawy. Jak ocenia muzykę tworzoną przez śpiewającą aktorkę? Czy śledzi jej karierę? Zobacz rozmowę wideo.

Margaret nie przekroczyła jeszcze 30-stki, a już osiągnęła więcej niż większość starszych od niej gwiazd. Piosenkarka wylansowała kilka międzynarodowych hitów, wystarczy przypomnieć Thank You Very Much, który tak bardzo przypadł do gustu słuchaczom, że zdecydowano się na wykorzystanie fragmentów piosenki w amerykańskim serialu czy spocie jednej z niemieckich stacji telewizyjnych. Małgorzata Jamroży w swoim dorobku ma dwie płyty, w maju na rynek trafi trzecia, tym razem z materiałem w całości po polsku. Jako doświadczona wokalistka może służyć pomocą i wsparciem młodszym artystom, a do takiego grona gwiazd zdecydowanie zalicza się Julia Wieniawa.

Chociaż Wieniawa znana jest głównie jako aktorka, ma na swoim koncie także romans z muzyką. Dotychczas 20-latka nagrała dwa single pod szyldem Kayaxu, które spotkały się z ciepłym przyjęciem ze strony publiczności. Odtworzenia piosenek w serwisach streamingowych czy na portalach społecznościowych należy liczyć w kilkunastu milionach. Okazuje się, że do grona entuzjastów twórczości Wieniawy zalicza się Margaret:

Ja kocham muzykę za to, że jest różnorodna i że każdy jak ją tworzy to, mimo że obracamy się w podobnych gatunkach, używamy podobnych instrumentów, to jednak to jest inne bo ta dusza jest inna. Ja jestem bardzo ciekawa i śledzę też Julkę i trzymam za nią kciuki, bo ma bardzo fajną barwę głosu i te utwory są bardzo fajnie zrobione – wyznała w rozmowie z naszą reporterką.

Według Margaret twórczość i kariera młodziutkiej Julii są inspiracją i motywacją dla próbujących swoich sił w branży młodych wokalistów:

Więc ja trzymam za nią kciuki, cieszę się, że ktoś taki jest, bo to dla nas artystów takie bodźce są bardzo dobre, bo to nas wszystkich uruchamia, żeby się rozwijać, żeby iść dalej.

Może czas na wspólny duet?

Piosenki Julii Wieniawy – Oddycham i Nie muszę:

Przygotujcie się na szok! Margaret szykuje muzyczną petardę jakiej jeszcze nie było! Tylko nam zdradziła szczegóły [WIDEO]

Julia Wieniawa wyznaczyła nowy trend, Marina już go podchwyciła! Najpiękniejsze Polki oszalały na punkcie cudownego ciuszka!

Antek Królikowski pierwszy raz o swojej nowej 20-letniej partnerce! Potwierdził związek, a tabloid odkrył wszystkie karty!


Margaret – Całe szczęście, premiera filmu

Margaret – Całe szczęście, premiera filmu

Julia Wieniawa – prezentacja butów na wiosnę 2019

Julia Wieniawa – prezentacja butów na wiosnę 2019

Margaret – Miss Polski 2018

Margaret – Miss Polski 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×