Szukaj

Jak Julia Wieniawa poznała Magdę Wójcik? Gwiazda zdradziła nam historię znajomości z uczestniczką „Big Brothera”! [WIDEO]

Julia Wieniawa i Magda Wójcik z Big Brothera. Skąd się znają?

Julia Wieniawa i Magda Wójcik z Big Brothera. Skąd się znają?

Magda Wójcik z Big Brothera zaistniała w mediach jako "przyjaciółka gwiazd", a wszystko za sprawą zdjęć na Instagramie z Julią Wieniawą, Maffashion i Dawidem Kwiatkowskim. Okazuje się, że uczestniczka reality-show całą trójkę poznała w Londynie na jednej z imprez.

Jedną z najciekawszych postaci w programie Big Brother jest Magda Wójcik. Uczestniczka z Kielc od kilku lat mieszka i pracuje w Londynie, to tam spełnia swoje marzenia o światowym życiu. Okazuje się, że w stolicy Wielkiej Brytanii Magda nawiązała kontakt z kilkoma polskimi gwiazdami – Julią Wieniawą czy Maffashion, a to wszystko dzięki imprezie MTV EMA 2017, na którą zdobyła wejściówkę.

Pomiędzy dziewczynami szybko zaiskrzyło, bowiem zaczęły wzajemnie obserwować swoje profile na Instagramie. Chociaż Magda zyskała w mediach przydomek „przyjaciółki gwiazd”, to w rzeczywistości ciężko jej relacje nazwać aż tak bliskimi, o czym opowiedziała naszej reporterce Julia Wieniawa:

To jest moja taka dalsza znajoma, dlatego nie zawsze wszystkich po nazwisku rozpoznaję. Ale z twarzy tak, kojarzę. Byliśmy kiedyś w Londynie razem na MTV. Ona tam się pojawiła.

Może teraz będzie okazja do zacieśnienia więzi?

Magda Wójcik na MTV EMA 2017 z Julią Wieniawą i Dawidem Kwiatkowskim:

Zobacz: Małgorzata Rozenek skomentowała rozstanie Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego. Znała ich lepiej niż ktokolwiek inny

Zobacz: Ile ważą najpiękniejsze gwiazdy? Julia Wieniawa, Natalia Siwiec, Kasia Warnke zdradziły swój sekret [WIDEO]

Zobacz: Julia Wieniawa używa taniego kosmetyku do makijażu! Kosztuje tylko 13 złotych! Internautów aż ścięło z nóg!


Magda Wójcik i Julia Wieniawa na MTV EMA 2017

Magda Wójcik i Julia Wieniawa na MTV EMA 2017

Magda Wójcik i Dawid Kwiatkowski na MTV EMA 2017

Magda Wójcik i Dawid Kwiatkowski na MTV EMA 2017

Magda Wójcik poznała Julię Wieniawę na imprezie MTV

Magda Wójcik poznała Julię Wieniawę na imprezie MTV

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×