Szukaj

Jak Julia Wieniawa poznała Magdę Wójcik? Gwiazda zdradziła nam historię znajomości z uczestniczką “Big Brothera”! [WIDEO]

Magda Wójcik z Big Brothera zaistniała w mediach jako "przyjaciółka gwiazd", a wszystko za sprawą zdjęć na Instagramie z Julią Wieniawą, Maffashion i Dawidem Kwiatkowskim. Okazuje się, że uczestniczka reality-show całą trójkę poznała w Londynie na jednej z imprez.
Julia Wieniawa i Magda Wójcik z Big Brothera. Skąd się znają?

Jedną z najciekawszych postaci w programie Big Brother jest Magda Wójcik. Uczestniczka z Kielc od kilku lat mieszka i pracuje w Londynie, to tam spełnia swoje marzenia o światowym życiu. Okazuje się, że w stolicy Wielkiej Brytanii Magda nawiązała kontakt z kilkoma polskimi gwiazdami – Julią Wieniawą czy Maffashion, a to wszystko dzięki imprezie MTV EMA 2017, na którą zdobyła wejściówkę.

Pomiędzy dziewczynami szybko zaiskrzyło, bowiem zaczęły wzajemnie obserwować swoje profile na Instagramie. Chociaż Magda zyskała w mediach przydomek “przyjaciółki gwiazd”, to w rzeczywistości ciężko jej relacje nazwać aż tak bliskimi, o czym opowiedziała naszej reporterce Julia Wieniawa:

To jest moja taka dalsza znajoma, dlatego nie zawsze wszystkich po nazwisku rozpoznaję. Ale z twarzy tak, kojarzę. Byliśmy kiedyś w Londynie razem na MTV. Ona tam się pojawiła.

Może teraz będzie okazja do zacieśnienia więzi?

Magda Wójcik na MTV EMA 2017 z Julią Wieniawą i Dawidem Kwiatkowskim:

Zobacz: Małgorzata Rozenek skomentowała rozstanie Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego. Znała ich lepiej niż ktokolwiek inny

Zobacz: Ile ważą najpiękniejsze gwiazdy? Julia Wieniawa, Natalia Siwiec, Kasia Warnke zdradziły swój sekret [WIDEO]

Zobacz: Julia Wieniawa używa taniego kosmetyku do makijażu! Kosztuje tylko 13 złotych! Internautów aż ścięło z nóg!


Czy Julia Wieniawa i Baron pasują do siebie?

×