Magda Stępień już zaplanowała chrzciny synka. A co ze ślubem? Tu pojawiają się komplikacje

Magda Stępień o ślubie z Jakubem Rzeźniczakiem

Magda Stępień o ślubie z Jakubem Rzeźniczakiem

Magda Stępień już w lipcu po raz pierwszy zostanie mamą. Przed naszą kamerą zdradziła, jakie ma plany po narodzinach syna. Opowiedziała o ustaleniach dotyczących chrztu i ślubu z Jakubem Rzeźniczakiem. 

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak tworzą bardzo udany związek. Modelka i piłkarz poznali się na początku zeszłego roku. Chociaż mają już za sobą poważny kryzys, to udało im się wyjaśnić wszystkie nieporozumienia. Para znowu jest razem i spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Zakochani szczęśliwą nowiną podzielili się z internautami pod koniec zeszłego roku. Pod postem doczekali się mnóstwa gratulacji.

Od tamtej pory przyszła mama chętnie pokazuje kolejne zdjęcia z okresu ciąży. Opowiada też o swoim odmiennym stanie i dzieli się z fanami postępami w przygotowaniach do narodzin dziecka. Synek pary przyjdzie na świat w lipcu.

Magdalena Stępień chrzcie syna i ślubie z Jakubem Rzeźniczakiem

Maluszek, który pojawi się na świecie już za kilka miesięcy, otrzyma imię Oliwier. Jego mama zdradziła to już jakiś czas temu. Teraz jest już na ostatniej prostej na porodówkę i dokładnie planuje, jak wypełni czas po narodzinach dziecka.

W rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała o chrzcinach synka i planach z tym związanych:

Plan chrztu jest. Ja jestem wierzącą osobą i wierzę w Boga, więc chciałabym go ochrzcić jak najszybciej. Myślę, że to nastąpi miesiąc, dwa po urodzeniu. Chrzestna jest wybrana, co do chrzestnego, to zostawię pole do popisu Kubie. Musi wybrać, musimy to przedyskutować. Na pewno mały będzie ochrzczony i na pewno będzie to szybko.

Wspomniała także o zaręczynach i ślubie ze swoim partnerem. Co mówi na ten temat?

Nie wiem. Nie będę Kubie mówiła: Kubuś, oświadcz się, bo dzidziuś jest w drodze. Kuba sam wybierze moment. Będzie chciał to się oświadczy, nie będzie chciał, to się nie oświadczy. Ja sama wychodzę z założenia, że pierścionek na palcu nic nie zmienia, czasem nawet może popsuć, a czy małżeństwo jest najważniejsze? Moim zdaniem dziecko to jest taki najważniejszy, bezcenny dar. Ludzie są, ludzie się rozchodzą, dlatego stwierdziłam, że to nie jest taki priorytet dla mnie, że muszę być zaręczona, muszę mieć ślub. Wszystko w swoim czasie. Jeżeli mamy być razem, to będziemy razem. Czy ze ślubem czy bez.

Poniżej cała rozmowa wideo.


Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień będą rodzicami

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień będą rodzicami

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień będą rodzicami

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień będą rodzicami

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak potwierdzili ciążę

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak potwierdzili ciążę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×