Szukaj

Magda Gessler komentuje wysokie ceny w swojej cukierni. Hejterom zrobi się głupio [WIDEO]

Ile kosztują pączki u Magdy Gessler? Dlaczego są droższe niż w innych cukierniach? Restauratorka komentuje i odpowiada hejterom.
Magda Gessler o cenach pączków

Magda Gessler o cenach pączków

Magda Gessler uchodzi za najsłynniejszą kreatorkę smaków w Polsce. Jej wyczucie doceniły już tysiące Polaków, a nawet światowe gwiazdy. Jej restaurację odwiedziły między innymi Sharon Stone i Naomi Campbell, która wyszła z lokalu bez płacenia za zamówienie.

Magda Gessler komentuje ceny pączków w swojej cukierni

Magda Gessler jest synonimem dobrego smaku i wysokiej jakości. Niestety wielu klientów skarży się na zbyt wysokie ceny w cukierniach restauratorki. Szacuje się, że za jednego pączka w tłusty czwartek trzeba było zapłacić około 10 złotych za sztukę. To znacznie więcej niż w innych, mniej znanych cukierenkach czy sieciach typu fast food. Gazeta Wyborcza dla porównania przypomina, że najstarsza i również bardzo ceniąca się polska firma cukiernicza Blikle sprzedaje pączki za 3,50 zł za sztukę. Co na to Magda?

Gorsze restauracje już nie żyją. Mają krótkie życie. Mam to w dupie, jest demokracja, jeżeli kogoś nie stać, to niech nie przychodzi. Po prostu chodzi o to, że to  jest rynek taki jak samochodowy. Czy mamy pretensje do Kuby Wojewódzkiego, że jeździ porsche albo ferrari? Wszyscy są zachwyceni, ma milion like’ów. Chociaż większości nie stać na te samochody – powiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Wpływ na wysoką cenę wyrobów w cukierni Magdy ma ich skład. Gessler uważa, że jej produkty są tym samym, czym Chanel w modzie.

Ja mam ciastka, które mają 40 żółtek w kilogramie mąki, w związku z tym są najdroższe, bo chcę, aby były najlepsze, a żeby były dobre, muszą mieć dobre składniki. Po co mam tłumaczyć. Co ja mam tłumaczyć, że Chanel jest droższe od Zary? Tak samo jest z ciastkami. Ktoś ma Chanela, a ktoś ma koncepcję dużo tańszą. Wybór należy do państwa: czy jem na złym tłuszczu, słabe, kaloryczne pączki czy jem coś genialnego w mniejszej ilości, ale z dużą przyjemnością. 

Byliście kiedyś w restauracji Magdy?


Pączki od Magdy Gessler

Pączki od Magdy Gessler

Magda Gessler - Kuchenne rewolucje

Magda Gessler - Kuchenne rewolucje

Magda Gessler – wiosenna ramówka TVN 2020

Magda Gessler – wiosenna ramówka TVN 2020

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×