Szukaj

Wielka gwiazda podpadła Magdzie Gessler. Wyszła z jej restauracji bez płacenia: „Nigdy nie wróciła”

Magda Gessler w restauracji U Fukiera gościła największe światowe gwiazdy. Jedna z nich opuściła lokal jak gdyby nigdy nic. Nie zapłaciła ani centa za to, co zamówiła.
Magda Gessler – U Fukiera

Magda Gessler – U Fukiera

U Fukiera to miejsce, które słynie z dań przyrządzonych w zgodzie z tradycyjnymi recepturami kuchni polskiej. Właścicielka tłumaczy, że restauracja cieszy się ogromną popularnością także za granicą. Specjałów kuchni polskiej, które serwuje Magda Gessler, przyjeżdżają skosztować ludzie z najróżniejszych zakątków świata.

Wszyscy myślą, że to restauracja turystyczna. Mylą się, to jest restauracja dla koneserów. Przyjeżdżają tu ludzie z całego świata – z Nowego Jorku, Los Angeles, Paryża, Rzymu, Sztokholmu czy Danii – mówi w rozmowie z Agencją Newseria Lifestyle Magda Gessler.

U Fukiera: gwiazdy w restauracji Magdy Gessler

Wśród gości U Fukiera nie brakuje znanych nazwisk. Często bowiem jadają tam światowe gwiazdy, politycy, aktorzy i dygnitarze. Polskie potrawy szybko zdobywają ich uznanie. Magda Gessler zdradza, że wystawnym kolacjom zazwyczaj towarzyszą długie rozmowy i tworzą się nieprawdopodobne sytuacje.

Przyjeżdżają tu królowie, królowe, książęta i artyści. Halle Berry pocałowała mnie w rękę za moją kaczkę, a Sharon Stone napisała poezję o moim barszczu. Tu zdarzają się cuda. Po znakomitej kolacji razem z Sharon Stone wypiłyśmy butelkę szampana w toalecie.

Magda Gessler i Sharon Stone

Magda Gessler i Sharon Stone U Fukiera

Która gwiazda nie zapłaciła w restauracji Magdy Gessler?

Nie brakuje też kontrowersyjnych zachowań w wykonaniu gwiazd, tak jak na przykład sytuacja, do której doszło, gdy restaurację Gessler odwiedziła Naomi Campbell:

Z kolei Naomi Campbell zabrała duży kosz pyszności i nigdy nie wróciła, by za niego zapłacić – zdradza restauratorka.

Restauracja U Fukiera w tym roku będzie obchodzić swoje 30. urodziny. Przez te wszystkie lata cieszy się ona niesłabnącą popularnością. Od rana aż do późnych godzin nocnych jest wypełniona gośćmi.

Jesteśmy otwarci na różnych gości. Zawsze jest wesoło i gwarnie. Zaraz po otwarciu zaczyna brakować miejsc i tak jest ciągle już od 30 lat. Przeszkodą dla przyjezdnych nie jest nawet polska pogoda, która jak wiadomo, bywa różna. Zawsze jest pełno gości dobijających się do tego miejsca. To jest punkt docelowy w Warszawie – tłumaczy Magda Gessler.


Magda Gessler - rusza nowy sezon Kuchennych rewolucji

Magda Gessler - rusza nowy sezon Kuchennych rewolucji

Magda Gessler - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Magda Gessler - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Naomi Campbell jest w ciąży?

Naomi Campbell jest w ciąży?

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×