Maffashion po rozstaniu z Fabijańskim uczy się szczęścia na nowo. Tak wyglądały jej wakacje bez synka. Ciężko mówić o bajkowym urlopie

Maffashion, Sebastian Fabijański

Maffashion, Sebastian Fabijański

Maffashion po raz pierwszy wyjechała na wakacje bez dziecka. Jak przebiegł wyjazd? Czy już doszła do siebie po rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim?

Maffashion musiała niedawno stawić czoła przykrej sytuacji, jaką zafundował jej były narzeczony. Sebastian Fabijański w tajemnicy przed nią spotkał się ze znaną z licznych skandali Rafalalą. Gdy transpłciowa celebrytka ujawniła nagrania z wizyty gwiazdora w jej nadmorskim apartamencie, ten przekonywał, że połączyły ich jedynie sprawy zawodowe. Z czasem wyszło na jaw, że spotkanie miało charakter prywatny, a sam zainteresowany publicznie przyznał, że niewiele pamięta z tamtego wieczoru.

Gdy kolorowa prasa wyczekiwała na komentarz Fabijańskiego w sprawie relacji z Rafalalą, do mediów przedostała się informacja o nowym związku Maffashion. Blogerka nie podejmowała tematu. Jak dotąd nie potwierdziła, czy znów jest zakochana, chociaż na to wskazują udostępniane przez nią publikacje.

Z jej profilu w social mediach mogliśmy dowiedzieć się za to, że niedawno wybrała się na wakacje bez synka, Bastiana.

Maffashion na wakacjach bez syna. Doszła do siebie po rozstaniu?

O tym, jak upłynął jej czas urlopu, opowiedziała reporterce Jastrząb Post. Z opowieści Maffashion wynika, że wakacje bez dziecka były dalekie od idealnych. Gwiazda, zamiast leżeć na plaży i popijać drinki, skupiła się na pracy, a tej miała całkiem sporo:

Wyjechałam tak naprawdę pierwszy raz bez dziecka, ale to też był wyjazd tygodniowy. Też na nim pracowałam po kilka, kilkanaście godzin. Oprócz tego, że to był wyjazd bez dziecka i przewietrzenie głowy, to faktycznie byłam też w pracy.

Czy Maff jest teraz szczęśliwa? Jak wiemy, w jej życiu zaszło sporo zmian:

Jestem. Na pewno się staram. Uczę się tego na nowo.

Trzymamy kciuki.


Maffashion w Grecji

Maffashion w Grecji

Maffashion z synem Bastianem

Maffashion z synem Bastianem

Maffashion - pokaz TOUS

Maffashion - pokaz TOUS

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×