ExclusiveSebastian Fabijański pierwszy raz o opiece nad synem po rozstaniu z Maffashion! Tak teraz wyglądają ich spotkania

Sebastian Fabijański pierwszy raz o opiece nad synem po rozstaniu z Maffashion! Tak teraz wyglądają ich spotkania

Sebastian Fabijański o Maffashion i synu
Sebastian Fabijański o Maffashion i synu

07.10.2022 06:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W grudniu 2019 roku media obiegła informacja o potajemnych schadzkach MaffashionSebastiana Fabijańskiego. Para została sfotografowana po wspólnie spędzonej nocy w domu aktora, gdy zaciągała się elektronicznymi papierosami w oczekiwaniu na taxi. Po kilku tygodniach spekulacji oboje oficjalnie poinformowali, że są razem. Ich uczucie miało się świetnie do początku br.

Na początku marca Rafalala udostępniła w social mediach nagrania ze swojego mieszkania, na których słychać głos Sebastiana. Na kolejnych filmikach zamieszczonych w internecie przez transpłciową skandalistkę można zobaczyć jeszcze więcej – m.in. kilkusekundowe urywki z auta aktora, który zdecydował się pokazać swoją twarz i wnętrze luksusowego auta. Duet twierdził, że jest to element promocji filmu Inni ludzie, ale już po kilku godzinach informację tę zdementowała ekipa pracująca przy produkcji.

Kolejne miesiące przynosiły nowe, coraz bardziej sensacyjne informacje dotyczące sekretnego spotkania Sebastiana i Rafalali. Dziś już wiadomo, że Fabijański nie wie, jak znalazł się w mieszkaniu gwiazdy internetu (a przynajmniej tak twierdzi), ale pewne jest, iż jego wizyta miała charakter prywatny.

Cała sytuacja mocno odbiła się na związku Sebastiana i Maffashion, którzy dwa lata temu zostali rodzicami Bastiana. Kryzys okazał się na tyle poważny, że oboje podjęli decyzję o rozstaniu. Dziś każde z nich układa swoje życie na nowo. A jak wyglądają ich relacje?

Sebastian Fabijański o relacjach z Maffashion i synkiem

Reporterka Jastrząb Post zapytała Sebastiana o kontakt z matką jego dziecka i samym synkiem. W swojej odpowiedzi skupił się głównie na tym drugim wątku – na pierwszy odpowiedział… "pomidor", dając do zrozumienia, że nie chce o tym rozmawiać.

Niewątpliwie rozstanie moje z Julką przyczyniło się do tego, że moja relacja z Bastkiem stała się bardziej intensywna i też mówię tu o wymiarze czasowym. Ja się bardzo z tego cieszę. Kocham Bastka totalnie i już nie mogę się doczekać jutra o 18.00, kiedy go odbieram i będzie u mnie.

Gwiazdor podkreśla, że w jego życiu nie wydarzyło się nic wspanialszego od ojcostwa:

To jest najpiękniejsze, co w moim życiu się wydarzyło. Sukcesy zawodowe są fajne, ale syn, który z uśmiechem mówi tata i chce chodzić z tatą to jest niesamowite.

Myślicie, że Sebastian spełnia się w roli ojca?

Sebastian Fabijański z synkiem
Sebastian Fabijański z synkiem
Maffashion urodziła - Sebstian Fabijański z synkiem
Maffashion urodziła - Sebstian Fabijański z synkiem
Sebastian Fabijański z synem
Sebastian Fabijański z synem
Synek Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego
Synek Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego
Sebastian Fabijański z synkiem
Sebastian Fabijański z synkiem
Sebastian Fabijański z synem Bastianem
Sebastian Fabijański z synem Bastianem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także