Madzia Wójcik ofiarą paskudnego przekrętu: „Mam nadzieję, że Instagram się tym zajmie”. Zdradziła nam kulisy

Madzia Wójcik

Madzia Wójcik

Madzia Wójcik padła ofiarą przekrętu na Instagramie. Kto chce zaszkodzić zwyciężczyni Big Brothera? O to zapytała ją nasza reporterka.

Madzia Wójcik na Instagramie zbudowała prawdziwe imperium. Obecnie jej profil śledzi ponad 200 tysięcy osób – to o 10 razy więcej niż w chwili, w której wchodziła do domu Wielkiego Brata. Popularność, jaką zyskała po programie, przysporzyła jej nie tylko fanów, ale i problemów.

Madzia Wójcik padła ofiarą oszustów na Instagramie

Madzia w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyżaliła się, że ostatnio padła ofiarą okrutnego przekrętu na Instagramie. Jej profil zaczęły śledzić fikcyjne konta, które „nie dają nic pozytywnego”.

Sprawa jest bardzo świeża, jeszcze nic nie została wyjaśniona. Myślę, że ktoś chciał mnie wkręcić i dokupić mi fakefollowersów, a wiadomo, że tacy followersi nie dodają nic pozytywnego, tylko raczej przeszkadzają temu Instagramowi, bo nie są to prawdziwi ludzie, obniżają statystki.

31-latka jest załamana. Obawia się, że ktoś chce zniszczyć jej pozycję w internecie, na którą ciężko pracowała przez ostatni rok.

Myślę, że ktoś chciał zrobić słaby żart. Niefajna sprawa, nie rozumiem, czemu ludzie są tacy zawistni. Zamiast się cieszyć szczęściem drugiej osoby, to oni niestety czasami nie mogą tego znieść i chcą komuś dowalić.

Zwyciężczyni Big Brothera nie odpuści tak łatwo. Zapowiedziała, że sprawę przekaże administratorom Instagrama.

Mam nadzieję, że Instagram się tym zajmie.

Trzymamy kciuki.


Madzia Wójcik - Gwiazdy na evencie w czasach pandemii

Madzia Wójcik - Gwiazdy na evencie w czasach pandemii

Oleg Riaszentsev i Madzia Wójcik - Gwiazdy na evencie w czasach pandemii

Oleg Riaszentsev i Madzia Wójcik - Gwiazdy na evencie w czasach pandemii

Madzia Wójcikk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×