Szukaj

Kajra gwiazdą jesiennej ramówki Polsatu. Jej program może być większym hitem niż „Taniec z gwiazdami” [WIDEO]

Kajra dostała program w Polsacie

Kajra dostała program w Polsacie

Sławomir nagrał nowy hit YouTube'a, a Kajra została gwiazdą Polsatu. W czym ją zobaczymy? Tego próbowała dowiedzieć się nasza reporterka.

Sławomir nie próżnuje i serwuje fanom kolejną piosenkę, która powoli staje się internetowym hitem. Tym razem wokalista zaprezentował utwór Weselny pyton. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, utwór ma szansę stać się nie tylko przebojem wakacji, ale także przebojem wszystkich wesel, tak samo jak słynne Miłość w Zakopanem.

Król rocko-polo w rozmowie z naszą reporterką zdradził, że Weselny pyton, to jedynie przedsmak tego, czym zaskoczy swoich fanów w kolejnych miesiącach. Sławomir z żoną wydali nową płytę, którą można kupić już teraz. Wszystkie egzemplarze zamówione przez internet zostaną osobiście podpisane przez duet.

Największe wyzwanie muzyczne, to jest nasza nowa płyta. Nowa płyta Sławomira, którą już można zamawiać w pre-orderze. Link jest pod teledyskiem. Każdą zamówioną w tym systemie płytę podpiszemy osobiście, więc prezent na święta z głowy. Koncentrujemy się tylko na muzyce, bo to jest czas, żeby nagrać nowe piosenki, nowy materiał. „Weselny pyton” wszedł na internet. Mamy pomysły, mamy materiały, a teraz trzeba je realizować.

Kajra dostała program w Polsacie. O czym?

Wspierany przez małżonkę Sławomir wydaje nowe piosenki, ale i sama Kajra szykuje projekt, który ma szansę stać się przebojem jesiennej ramówki. Gwiazda zdradziła nam, że razem z telewizją Polsat nagrywają widowisko, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Pociągnięta za język przyznała, że będzie tanecznie i muzycznie. Póki co jest przede wszystkim bardzo tajemniczo.

Na jesieni jest szansa, że na ramówce telewizji Polsatu również się zobaczymy. W programie będzie wszystko na raz – taniec i muzyka – zdradziła Jastrząb Post.

Próbowaliśmy dowiedzieć się nieco więcej o programie Kajry od Sławomira, ale niestety bezskutecznie.

Próbowałem od Kajry wyciągnąć informację i tego nawet ja nie wiem.

Czekamy na efekty.

Piosenka Weselny pyton:


Sławomir i Kajra 8 lat temu

Sławomir i Kajra 8 lat temu

Sławomir z Kajrą - Sylwester 2019

Sławomir z Kajrą - Sylwester 2019

Kajra i Sławomir – Futro z misia

Kajra i Sławomir – Futro z misia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×