Ja nie jestem od tego, żeby prostować plotki, ta plotka powstała po prostu, była wyssana z palca. Wiem, że Basia miała tańczyć w Tańcu z Gwiazdami, czy ją zobaczymy? Nie wiem.
Cała obsada wiosennego Tańca z Gwiazdami owiana jest tajemnicą, jednak nam udało się dowiedzieć, kogo na pewno zobaczymy w roli prowadzących!
Muszę tutaj udowadniać, że my wszyscy będziemy w Tańcu z Gwiazdami. Dobrze, na pewno będzie Krzysztof Ibisz, na pewno będę ja, a co do gwiazd to nie wiem.
A Wy jak obstawiacie? Kogo zobaczymy w wiosennej edycji?