Szukaj

Julia Wieniawa pierwszy raz szczerze o reakcji fanów na swój nowy singiel. Nie tego się spodziewała? [WIDEO]

Julia Wieniawa o "Nie muszę"

Julia Wieniawa broni swojej piosenki

Julia Wieniawa kilka tygodni temu wydała swój najnowszy singiel “Nie Muszę”. Została z tego powodu skrytykowana. Jak go broni? Co powiedziała?

Julia Wieniawa o krytyce po singlu “Nie Muszę”

Julia Wieniawa to młoda, piękna i niezwykle ambitna dziewczyna. Jej wielkim marzeniem od zawsze było nagrywanie singli i te marzenia Julia konsekwentnie realizuje. Jej najnowszy singiel Nie muszę od kilkunastu tygodni bryluje w rozgłośniach radiowych, a ona sama jest z niego niezwykle dumna. Jednak, jak wyznała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post piosenkarka wyznała, że jej utwór nie wszystkim się spodobał:

Kilka dni po premierze jeszcze była trochę taka sinusoida. Było trochę ludzi, którzy mówili, że super, ale też było wiele osób którym to nie podpasowało. Ale też widzę, że po osłuchaniu się tej piosenki, ludzie mają bardzo dobry feedback. To się bardzo klika, słucha i bardzo się z tego cieszę. Ludzie mnie oznaczają, jak jadą gdzieś taksówką i słyszą w radiu, albo puszczają na imprezie. Ja najbardziej się cieszę i największą radość sprawia mi to, jak widzę, że ludzie rzeczywiście bawią się do mojej piosenki i ona im się podoba.

Czy młoda artystka planuje wypuścić kolejny singiel?

Jak najbardziej. Jeszcze chwilę. Niech się na razie osłucha ten

A wam jak podoba się Julia w roli wokalistki?

Julia Wieniawa posądza śliczną aktorkę o najgorsze: „Chce mi odbić chłopaka!”. Zobaczcie, co jej odpowiedziała [WIDEO]

Meghan Markle w ciąży zaszalała na after party po celebryckiej gali! Pozowała na ściance wśród i bawiła się w towarzystwie gwiazd! Wyciekł film

Małgorzata Kożuchowska w drapieżnej mini! Jej seksowna kreacja była największą sensacją na premierze „Plag Breslau”!

 

 


Czy Julia Wieniawa jest podobna do mamy?

×