Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Pachnie zaręczynami! Paparazzi przyłapali Arka Milika w sklepie jubilerskim. A wcześniej na zakupach z Jessicą Ziółek
Pachnie zaręczynami! Paparazzi przyłapali Arka Milika w sklepie jubilerskim. A wcześniej na zakupach z Jessicą Ziółek

Pachnie zaręczynami! Paparazzi przyłapali Arka Milika w sklepie jubilerskim. A wcześniej...

Pachnie zaręczynami! Paparazzi przyłapali Arka Milika w sklepie...

Cały świat łapie się za głowę! Nikt nie zauważył królowej Elżbiety II na portrecie z chrztu księcia Louisa! Co za niedopatrzenie!
Cały świat łapie się za głowę! Nikt nie zauważył królowej Elżbiety II na portrecie z chrztu księcia Louisa! Co za niedopatrzenie!

Cały świat łapie się za głowę! Nikt nie zauważył królowej Elżbiety...

Cały świat łapie się za głowę! Nikt nie...

Cały Internet ryknął śmiechem. Wystarczył jeden mały szczegół na plakacie polskiego filmu! „Szczyt żenady”
Cały Internet ryknął śmiechem. Wystarczył jeden mały szczegół na plakacie polskiego filmu! „Szczyt żenady”

Cały Internet ryknął śmiechem. Wystarczył jeden mały szczegół na plakacie polskiego...

Cały Internet ryknął śmiechem. Wystarczył jeden mały szczegół...

Dziś piątek, 20.07.2018

Przerażające! Ewa Minge ujawnia jak oszukiwała „chora na raka” Ela B. z Zielonej Góry: „Zrobiła mnóstwo strasznych rzeczy” [WIDEO]
Jak oszukiwała Ela B. z Zielonej Góry?

Kilka dni temu Polską wstrząsnął skandal, którego główna uczestniczka Elżbieta B. fałszując dokumentację medyczną pobierała pieniądze z różnych fundacji i otrzymywała wsparcie (przede wszystkim finansowe) od ludzi. Okazało się, że aby uwiarygodnić swoją historię, dziewczyna zgłosiła się do szpitala, gdzie na podstawie sfałszowanej dokumentacji medycznej wycięto jej… zdrowy pęcherz!

Całą mistyfikację jako pierwsza odkryła projektantka Ewa Minge, której podopieczną w fundacji Black Butterflies była właśnie Ela B.

Z całą pewnością Elżbieta zrobiła mnóstwo strasznych rzeczy. Ja byłam pierwszą osobą, która to odkryła i która próbowała coś z tym zrobić, ale niestety nie jest to proste i wymyka nam się gdzieś spod kontroli. Ta dziewczyna wycięła sobie pęcherz. I teraz pytanie czy mówimy o osobie zdrowej, czy mówimy o oszustce, czy o osobie chorej psychicznie.

Okazało się, że gdy cała afera wyszła na jaw, Elżbieta nie schowała głowy w piasek, tylko skontaktowała się z Ewą Minge! Jakie były jej pierwsze słowa skierowane do projektantki?

Ela mnie przeprosiła. Napisała do mnie, że mnie przeprasza, żebym jej pomogła, że chce porozmawiać. Zadzwoniłam, porozmawiałyśmy. Powiedziałam jej przede wszystkim, żeby skasowała Facebooka. Ludzie mają do niej żal, że skasowała Facebooka, ale myślę, że ludzie muszą zrozumieć jedną bardzo ważną rzecz – czy chcemy być odpowiedzialni za to, że Ela popełni samobójstwo nie wytrzymując tego, co się dzieje?

Cała rozmowa z Ewą poniżej.

Ela B. z Zielonej Góry naciągała ludzi twierdząc, że umiera na raka! Wśród oszukanych nie brakuje gwiazd!

Ewa Minge nie zawsze była taka szczupła: „Poszłam kupić w Pewexie wymarzone dżinsy, ale nie zmieściłam się w nie”

Gwiazdy na inauguracji szalonej kociej akcji Ewy Minge w Klifie: Karolina Szostak, Agnieszka Kaczorowska, Nina Terentiew, Ewa BłaszczykCzy popierasz zdanie Ewy Minge?

Komentarzy: 1


Ania | 5 grudnia 2017, 15:13

Pani Ewa Minge jest niesamowicie mądrą ciepłą osobą, po raz pierwszy miałam okazje przekonać się o tym podczas wydarzenia jakim jest ” Życie bez ograniczeń”- w którym miałam przyjemność uczestniczy w tamtym roku.Tą wypowiedzią, jej rozwartością po raz kolejny ujęła mnie za serce. Oby więcej takich ludzi.


Dodaj komentarz
×