Co Małgorzata Rozenek dostała od Radka na 6. rocznicę ślubu? Tylko nam zdradziła, jaka niespodzianka na nią czekała. Tego nie pokazywała w social mediach

Małgorzata Rozenek o rocznicy ślubu

Małgorzata Rozenek o rocznicy ślubu

Jak Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętowali szóstą rocznicę ślubu? Gwiazda zdradziła nam, jaką niespodziankę przygotował dla niej ukochany, i co działo się w jej domu tego wyjątkowego dnia. Takich szczegółów nie pokazała na Instagramie.

10 września sześć lat temu Małgorzata Rozenek poślubiła Radosława Majdana. Para zdecydowała się na sformalizowanie związku zaledwie po trzech latach znajomości. Byli na tyle pewni swojego uczucia, że urządzili ceremonię w gwiazdorskim stylu. Na ich weselu bawiła się śmietanka show-biznesu. Były gwiazdy, imponujące menu i kilka kreacji. Do tego wszystkiego paparazzi, którzy czyhali na jak najlepsze zdjęcia na każdym kroku.

Od tamtego dnia Rozenek i Majdan co roku świętowali wspólną rocznicę, a wyjątkowymi chwilami dzielili się z fanami na Instagramie. W tym roku zabrakło relacji, na którą wielu sympatyków z pewnością czekało. Reporterka Jastrząb Post porozmawiała z Małgorzatą o tym, jak celebrowała cukrowe gody.

Jak Małgorzata Rozenek świętowała szóstą rocznicę ślubu?

W dniu rocznicy ślubu Rozenek musiała stawić się o świcie w studiu Dzień Dobry TVN. Było to jej drugie spotkanie z widzami. Chociaż szczerze przyznała, że przygotowania do wydania odcinka kosztowały ją wiele czasu i pracy, przez co zapomniała o małżeńskim święcie, to i tak na wysokości zdania stanął Radosław:

Zapomniałam o niej. Przyrzekam. To był dzień, w którym miałam „Dzień Dobry TVN”, bo to był 10 września, sobotnie wydanie. Zresztą, przygotowania do programu to nie jest tylko prowadzenie. Prowadzenie jest tylko finałem kilkudniowych przygotowań, szczególnie, gdy jesteśmy nową parą, a tyle rzeczy działo się na świecie, więc scenariusz zmieniał nam się bardzo dynamicznie. Wróciłam po południu do domu i mówię: „Boże, co to są za kwiaty. Tyle kwiatów”. Zaczęłam myśleć, że może coś przegapiłam, że może ktoś wysłał mi kwiaty, a ja powinnam pamiętać dlaczego, i Radosław powiedział, że to od niego. Byłam bardzo wzruszona.

Co było dalej?

Spędziliśmy tę rocznicę cudownie, siedząc na kanapie, w piżamach. Radosław zadbał o to, aby było pełno smakołyków, dzieciaki obok, ja po „Dzień Dobry TVN”. Miałam takie poczucie, że to jest taki fajny moment w moim życiu.

Gwiazda przyznała, że z reguły pamięta o ważnych datach:

Ja z reguły pamiętam, tylko ja jestem bardzo mocno zaangażowana w „Dzień Dobry TVN”, i to jest mój numer 1 wszystkiego. Mimo że mam jeszcze dwa inne fajne projekty. Ale w dzień wydania zawsze wydanie jest totalnie najważniejsze.

Cała rozmowa poniżej.


Małgorzata Rozenek - 6. rocznica ślubu

Małgorzata Rozenek - 6. rocznica ślubu

Małgorzata Rozenek - 6. rocznica ślubu

Małgorzata Rozenek - 6. rocznica ślubu

Małgorzata Rozenek - 6. rocznica ślubu

Małgorzata Rozenek - 6. rocznica ślubu

Komentarze

 • Gośćpiotr pisze:

  Szkoda tylko że po dwóch latach przyprawiłaś rogi Majdanowi pisząc dprośne esemesy do Wojewódzkiego. Ośmieszyłaś tylko kopacza drugo ligowego

 • Gość Piotr pisze:

  Szkoda ,tylko że po dwóch latach przyprawiłaś rogi Majdanowi z Wojewódzkim wystawiłaś kopacza na pośmiewisko

 • Małgosiu pisze:

  To dobrze że zostawił Cie Kraśko.To dopiero by się działo.

 • Gośćzuzia pisze:

  Czy ten pustak zna znaczenie slowa prxyrzekam? Niech jej radzio kupi na rocznice slownik poprawnej polszczyzny. Przyda sie na pewno obydwojgu.

 • Gość WIEDZMA pisze:

  Też mi niespodzianka. Dlatego nie gadała o niej, bo nie było czym się chwalić.

 • Gość pisze:

  „Zapomniałam o niej (o rocznicy). Przyrzekam! Pani Małgorzato, naprawdę ma pani problem z językiem polskim. Przyrzekam? Raczej daje słowo, słowo honoru, zapomniałam o rocznicy… I Pani jest po studiach? Pani prowadzi audycje na żywo??

 • Gość pisze:

  Co to kogo obchodzi? Ona myśli, że jest gwiazdą i wszyscy ją obserwują, więc calu czas się chwali. On jej dziękuję za utrzymanie i syna. Dziwicie się, bo ja nie

 • Gość pisze:

  Ja, ja ,ja……….Gwiazda

  • Gość Radek pisze:

   To świętowanie 6 rocznicy ślubu było dla Interii większym wydarzeniem niż Pogrzeb królowej Elżbiety

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×