Szukaj

Znamy największe marzenia gwiazd! Nad pysznymi drinkami Martini wyjawiły czego pragną najbardziej! [WIDEO]

Martini Zozo design

O czym marzą gwiazdy?

27 listopada odbyła się premiera najnowszej, świątecznej kolekcji ZoZo Design, której ambasadorką ponownie została Małgorzata Rozenek. W wydarzeniu uczestniczyło mnóstwo gwiazd, które tak jak Małgorzata uwielbiają wspaniałą biżuterię. Nową kolekcję podziwiali m.in Roma Gąsiorowska, Hanna Lis, Sophie i Szymon Reich, a także Natalia Janoszek. O ich podniebienia zadbało niezawodne Martini, które przez cały wieczór serwowało przepyszne drinki.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, gwiazdy zdradziły o czym marzą i jakie mają patenty, aby marzenia spełniać:

Bransoletki na szczęście. To jest taka sytuacja, która przypomina trochę buddyjskie, czerwone nitki. Buddyjscy mnisi wiążą i Ty musisz pomyśleć sobie marzenie. Ja już kilka miałam marzeń, które się spełniły, ale nie wszystkie. Więc to jest idealny prezent i dla kobiety i dla mężczyzny i fajnie jest dać komuś coś z takim przesłaniem.

Radosław Majdan wierzy, że najlepiej nie mówić głośno o marzeniach, wtedy mamy największą szanse na ich spełnienie:

Moje marzenia się spełniają, ale żeby się spełniły, to nie można o nich mówić. To jest tak jak ze świeczką, kiedy ją gasimy. Każdy z nas ma jakieś marzenia, ale generalnie moje marzenia w moim życiu systematycznie się realizują. Czy to są plany, czy coś na czym mi badzo zależy, to w kontekście kolejnych etapów mojego życia wszystko się spełnia, więc tak naprawdę mam jeszcze pare marzeń, ale to wszystko w swoim czasie.

Marzenia Sophie i Szymona dotyczą innych ludzi:

Ja marzę o tym, żeby ludziom pomagać. Ja chcę zostać coachem, ludzi zmotywować, że naprawdę można mocno działać w życiu i osiągnąć to, co się chce. Ja planuję inspirować ludzi. Mamy wspólne marzenie, żeby inspirować ludzi.

Natomiast gwiazda filmów Bollywood, Natalia, właśnie zrealizowała jedno ze swoich marzeń, a swój sukces zamierza opijać Martini!

W Zakopanym spełniam swoje kolejne marzenie. Zaśpiewam na scenie i na pewno lampkę Martini w ramach toastu się zdarzy, może więcej. Zobaczymy, na co nam tam pozwolą. To dobry trunek do wznoszenia toastu, szczególnie białe Martini.

Zapraszamy Was na materiał i życzymy spełnienia marzeń!


Lubisz produkty Martini?

×