ExclusiveGwiazdy na premierze kolekcji biżuterii! Nad pysznymi drinkami Martini zdradziły nam jak wyglądają ich idealne Walentynki! [WIDEO]

Gwiazdy na premierze kolekcji biżuterii! Nad pysznymi drinkami Martini zdradziły nam jak wyglądają ich idealne Walentynki! [WIDEO]

Martini walentynki
Martini walentynki
14.02.2019 10:00, aktualizacja: 14.02.2019 13:05

Gwiazdy pojawiły się na prezentacji najnowszej kolekcji marki Yes. Nad pysznymi drinkami Martini zdradziły jak powinny wyglądać idealne walentynki i podarunki. Zobaczcie wideo!

Podczas wtorkowego eventu zorganizowanego przez markę YES pojawiło się mnóstwo gwiazd i influencerów zainteresowanych nowościami w trendach biżuteryjnych. Na wydarzeniu mogliśmy spotkać m.in Jakoba Kosela, Agnieszką Kawiorską i Ciocię Liestyle. Podczas spotkania, które odbyło się w YES Concept Store, na gości czekały przepyszne słodkości, a także niezwykłe walentynkowe drinki Martini, bez których nie może odbyć się żadna romantyczna kolacja. Cały anturaż wydarzenia był bardzo romantyczny- nic dziwnego, już w czwartek święto wszystkich zakochanych. Co zdaniem gwiazd jest idealnym pomysłem na walentynkowy prezent i jak powinien wyglądać idealny walentynkowy wieczór?

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Jakob Kosel wyznał. że najważniejsza jest przyjemna muzyka i oczywiście Martini:

Biżuteria to genialny prezent na dzień zakochanych. Ogólnie uważam, że biżuteria i błyskotki to zawsze genialny prezent dla kobiety. Kwiaty, coś słodkiego, pyszne prosseco. Idealny dzień zakochanych powinien trwać regularnie. Powinniśmy o to dbać codziennie. A jak powinien wyglądać? Na pewno jakaś dobra kolacja, przyjemna muzyka, oczywiście bąbelkowe Martini, które regularnie sobie degustujemy i popijamy.

Podczas spotkania, pojawiła się także Agnieszka Kawiorska, która uważa, że biżuteria to najlepszy prezent walentynkowy:

Nie ma lepszego prezentu na walentynkowy prezent niż biżuteria. Szczególnie taka delikatna, subtelna, która podkreśla urodę kobiety. Ja lubię taką biżuterię, która nie wysuwa się na pierwszy plan, ale jest taką piękną oprawą. Myślę, że każda kobieta będzie zadowolona z takiego prezentu i to nigdy nie będzie prezent nietrafiony. Każdy powód, żeby świętować i cieszyć się miłością, jest bardzo dobry. To jest fajna i miła okazja, żeby przypomnieć sobie o uczuciu, o którym się na co dzień zapomina albo nie pamięta. Myślę, że warto świętować miłość zawsze, nie tylko w walentynki, ale w walentynki też.

A jaki przepis na idealny dzień zakochanych ma Ciocia Liestyle?

Generalnie myślę, że przepisu jednego nie ma. Ale najważniejsze, żeby była druga osoba, albo co tam kto sobie wymarzy. No i oczywiście Martini i biżuteria.

A jak Waszym zdaniem powinien wyglądać idealny dzień zakochanych?

  • Agnieszka Kawiorska - premiera filmu "Fuga"
  • Agnieszka Kawiorska - premiera filmu Ach, śpij kochanie
  • Jakob Kosel - Każda Koszula Pomaga 2018
  • Slider item
  • Aktorka Agnieszka Kawiorska
  • Jakob Kosel – Dawid Woliński x Martini, prezentacja kolekcji
  • Jakob Kosel - pokaz Mariusza Przybylskiego
  • Ciocia Liestyle i Wujaszek Liestyle – prezentacja bloga Doroty Michałowskiej DM Beauty
  • Ciocia Liestyle - urodziny Restauracji Akademia
[1/9] Agnieszka Kawiorska - premiera filmu "Fuga"
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także