Gwiazdy o rozstaniu Wojciechowskiej i Kossakowskiego. Otworzyły się tak bardzo, że opowiedziały o osobistych kryzysach. „Konieczna była terapia”

Gwiazdy o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Gwiazdy o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się zaledwie po trzech miesiącach od ślubu. Jak gwiazdy show-biznesu komentują rozpad ich małżeństwa?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski byli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Po dwóch latach związku podróżnik zdecydował się wręczyć swojej ukochanej pierścionek zaręczynowy. O czym gospodyni programu Kobieta na krańcu świata poinformowała dopiero kilka miesięcy później. Zakochani w październiku zeszłego roku postanowili się pobrać. Pierwszą informacją o ślubie podzielił się w social mediach szczęśliwy pan młody, który wrzucił pierwsze zdjęcia. Później świeżo upieczeni małżonkowie chętnie dzieli się kadrami z tego wyjątkowego dnia.

Wydawało się, że tworzą oni wręcz idealną parę. Po ślubie chętnie dzielili się swoim szczęściem i udzielali kolejnych wywiadów. Połączyła ich nie tylko wielka miłość, ale także wspólne pasje. Wielkim szokiem dla fanów była wiadomość o rozstaniu Martyny i Przemka.

Gwiazdy komentują rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Kilka tygodni temu pojawiły się pierwsze informacje o rozstaniu małżonków. Sami zainteresowani na początku nie komentowali tych doniesień. Jako pierwsza oficjalne oświadczenie w tej sprawie wydała Martyna i potwierdziła, że ona i Przemek nie są już razem. Później także jej mąż zdecydował się na krótkie wyjaśnienie. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post gwiazdy skomentowały, jak zareagowały na tę trudną wiadomość:

Jestem w szoku. Dla mnie Martyna jest taką wspaniałą kobietą, chodzącym szczęściem, radością i kobietą pełną pozytywnej energii. Bardzo mi było przykro. Byłam w ogromnym szoku. Nie wiem, co się tam wydarzyło, ale współczuję jej i wiem, jak to boli gdy cały kraj to czyta – powiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post Sandra Kubicka.

Karolina Pisarek:

To każdego indywidualna sprawa. Nie ma co dociekać. Z mojego doświadczenia wiem, że takie publiczne rozstania nie są łatwe. W momencie kiedy czytasz o tym codziennie, każdy się o to pyta, każdy o tym rozmawia to po prostu nawet nie chce ci się z domu wychodzić i patrzeć na tych ludzi. Powiem tak- wiem, że Martyna jest świetną kobietą i współczuję jej, że musi teraz przechodzić przez wszystkie portale społecznościowe, plotkarskie i czytać o swoim rozstaniu, bo pewnie chciałaby to już zakopać w niepamięć i po prostu odejść od tego i zacząć swoje życie na nowo, zamiast wracać do tych blizny i rozdrapywać je na nowo. Konieczna była terapia, żeby z tego wyjść. Dla mnie to też nie było łatwe, kiedy ja się rozstawałam.

Rafał Maślak:

Nie znam ich prywatnie. To co piszą w mediach to jest ich prywatna sprawa. Są ludzie, którzy są ze sobą i się rozstają. Najważniejsze, żeby obie strony były szczęśliwe i tyle w temacie.

Myślicie, że Martyna i Przemek jeszcze się zejdą?


Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na randce

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na randce

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski - 3 miesiące po ślubie

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski - 3 miesiące po ślubie

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki lajf jak pan maślak widocznie bez siebie są szcześliwsi a byle hajs się źgadzał 5 złotych 5 srebrnych 5 brazych a i tak wygrał pan zmarzlik a kiedyś pan małysz tylko narty inne i to tyle

  • Gość pisze:

    Najzabawniejsza jest Pisarek. Dla niej liczy się tylko wnetrze…..portfela.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×