Szukaj

Natalia Siwiec wyjawiła swój sekret na zbudowanie kariery w internecie. To prostsze niż myślicie [WIDEO]

Gwiazdy o instagramie

Gwiazdy o popularności na Instagramie

Nie jest tajemnicą, że na Instagramie można nieźle zarobić. Social media oferują niezliczoną ilość rozwiązań, dzięki którym hobby może zmienić się w pełnoetatową pracę, a zdjęcia i posty w źródło dochodu. By podbić świat portali społecznościowych trzeba być konsekwentnym, prowadzić swój profil systematycznie, a przede wszystkim… wiedzieć co się sprzedaje! Jak więc zostać gwiazdą Instagrama?

W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską polscy influencerzy zdradzili kilka sekretów, które według nich wpływają na wzrost popularności w social mediach:

Teraz już nie wiem od czego to zależy, ale zawsze jak wyjeżdżam na wakacje i było więcej zdjęć w bikini, to faktycznie tych followersów dużo więcej przybywało. W pewnym momencie ludzie bardzo lubili selfie. Patrząc na różne konta na Instagramie, na pewno nagość się bardzo dobrze sprzedaje. Zdjęcia, które się najbardziej sprzedają to zdjęcia dziewczyn fit i zdjęcia pupy. I to wie każdy, to się sprzedaje. Z przyjemności to trochę się stało pracą, prawdziwą pracą. Trzeba podejść do tego profesjonalnie, już nie można wrzucać zdjęcia byle jakiego i byle jak. – wyjawiła Natalia Siwiec

Angelika Mucha nie ukrywa, że życie w social mediach było na początku dość dziwne. Pokazywanie swojej codzienności szybko weszło jej jednak w krew:

Byłam jedną z pierwszych osób, które zaczęły żyć w tym internecie i działać. Początki były dziwne – iść z telefonem przez miasto i pokazywać: „Słuchajcie, idę na śniadanie, byłam na zakupach, to kupiłam”. To było takie: „Dlaczego to robisz?”. Ludzie nie mogli tego zrozumieć, teraz poszło to do przodu, bo ludzi, którzy działają w Internecie jest masa.

Jej koleżanka z blogerskiego świata, Maffashion, podobnie jak Angelika należała do pionierów w świecie portali społecznościowych i Instagrama w Polsce. Nieskromnie stwierdziła, że blogosfera przecierała szlaki wszystkim działającym w social mediach:

Na pewno w jakimś stopniu te szlaki zostały przetarte, między innymi przeze mnie. To brzmi bardzo nieskromnie, ala i moje koleżanki po fachu byłyśmy krytykowane. że cokolwiek robimy w Internecie. Publikujemy stylizacje czy inne rzeczy, ale też prowadzimy profile na Instagramie, a obecnie robi to każdy.

Julia Wieniawa zwraca przede wszystkim uwagę na fakt, że social media potrafią być uzależniające, ale niosą za sobą również dużo dobrego. Popularność pozwala na pomaganie innym:

Zauważyłam, że jestem uzależniona od telefonu. Pierwsze co robię rano to sprawdzam powiadomienia. To jest trochę chore, trzeba na to uważać. Ludzie lubią najbardziej selfie z tego, co zauważyłam. Staram się trzymać balans między komercyjnym charakterem Instagrama, a na przykład charytatywnymi akcjami. Poczułam moc sprawczą Instagrama gdy zrobiłam zbiórkę na schronisko. Potrzebowali 5 tysięcy złotych. W godzinę zebrana jest cała kwota. Poczułam, że mam wpływ na tych ludzi, zwłaszcza młodych.

Wiecie już jak zostać diwą na Instagramie? 😉

Anna Wendzikowska wyprawiła luksusowe baby shower! Na imprezie pojawiły się serialowe gwiazdy!

Gwiazdy na pokazie mody Doroty Goldpoint: Grażyna Szapołowska, Alicja Resich-Modlińska, Olga Kalicka, Ola Ciupa, Anna Popek

Ile zarabia się na Instagramie? Gwiazdy niechętnie mówią o swoich stawkach, ale zdradziły nam trochę szczegółów! [WIDEO]


Natalia Siwiec – Influencer Roku 2018, gala magazynu JOY

Natalia Siwiec – Influencer Roku 2018, gala magazynu JOY

Poprzedni dom Natalii Siwiec

Poprzedni dom Natalii Siwiec

Natalia Siwiec na Flesz Fashion Night 2018

Natalia Siwiec na Flesz Fashion Night 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×