Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Księżna Kate i książę William pokazali oficjalną sesję z chrzcin małego Louisa! Tak pięknych zdjęć dawno nie było!
Księżna Kate i książę William pokazali oficjalną sesję z chrzcin małego Louisa! Tak pięknych zdjęć dawno nie było!

Księżna Kate i książę William pokazali oficjalną sesję z chrzcin małego...

Księżna Kate i książę William pokazali oficjalną sesję...

Mandaryna zmienia fryzury jak rękawiczki! Tym razem przemieniła się w Roszpunkę!
Mandaryna zmienia fryzury jak rękawiczki! Tym razem przemieniła się w Roszpunkę!

Mandaryna zmienia fryzury jak rękawiczki! Tym razem przemieniła się w Roszpunkę!

Mandaryna zmienia fryzury jak rękawiczki! Tym razem przemieniła...

Jak bardzo zmieniła się śliczniutka Alizée? Zdumiewająca metamorfoza gwiazdy hitu sprzed 20 lat
Jak bardzo zmieniła się śliczniutka Alizée? Zdumiewająca metamorfoza gwiazdy hitu sprzed 20 lat

Jak bardzo zmieniła się śliczniutka Alizée? Zdumiewająca metamorfoza gwiazdy hitu sprzed...

Jak bardzo zmieniła się śliczniutka Alizée? Zdumiewająca metamorfoza...

Dziś poniedziałek, 16.07.2018

Monika Lewczuk ostro o Eurowizji: „Skostniały konkurs”. Jej słowa nie ucieszą też Michała Szpaka [WIDEO]
Monika Lewczuk o Eurowizji i Michale Szpaku

Na MTV EMA pre-Party 2017, czyli jednej z najważniejszych polskich muzycznych imprez, pojawiło wiele gwiazd muzyki pop. Gwiazdy zachwycały wymyślnymi stylizacjami, a cała impreza zorganizowana była na najwyższym poziomie. Jedną z nominowanych do nagrody MTV EMA 2017 w kategorii Best Polish Act była Monika Lewczuk. Część fanów wokalistki chciałoby zobaczyć ją na konkursie Eurowizji. Czy zobaczymy ją w preselekcjach?

W rozmowie z naszą reporterką, Monika bardzo krytycznie skomentowała konkurs Eurowizji:

Eurowizja z mojej perspektywy jest takim bardzo skostniałym konkursem. Nie czuję, że jest to coś prestiżowego, dlatego nie typowałabym osób, które cenię w naszym show-biznesu do tego, aby jechały na Eurowizję.

Co w takim razie Monika sądzi o Michale Szpaku, który reprezentował nasz kraj w 2016 roku?

Michał jest bardzo odpowiednią osobą do Eurowizji. On zwraca uwagę, jest bardzo kontrowersyjny tylko przez swój wygląd, dlatego wpisuję się w ten kanon Eurowizji.

Zgadzacie się ze zdaniem Moniki?

MTV EMA pre-Party 2017 już za nami! Wiemy kto pojedzie reprezentować Polskę w Londynie

 

Wielka metamorfoza Conchity Wurst! Artysta całkowicie zmienił swój wizerunek! Zobaczcie najnowsze zdjęcia!

Pierwszy ślubny taniec Marty Krupy! Wybrała szczególny utwór – piosenkę, która reprezentowała Polskę na Eurowizji!Moją ulubioną polską piosenką na Eurowizji jest…

Komentarzy: 18


Gość | 3 grudnia 2017, 08:48

Kto to jest ta Lewczuk. W życiu o niej nie słyszałem. Jak można wypowiadać się o Eurowizji, nie biorąc samemu w niej udziału. Rozumiem, że MTV jest bliższe tej pani, bo tam nie trzeba umieć śpiewać, wystarczy ubrać się, jak do tańca na rurze . Na Eurowizji nie wyszłaby z półfinału. Żenująco głupi pustak. Szpakowi mogłaby buty czyścić.


gosia | 26 listopada 2017, 22:39

Monika Lewczuk nie grzeszy skromnością i ma wielkie mniemanie o sobie.Nie znam repertuaru tej piosenkarki.Za to świetnie znam piosenki Michała Szpaka,człowieka o wielkiej kulturze , skromności i genialnym talencie.Przydałoby się więcej pokory pani Monice.


Ela G | 26 listopada 2017, 07:31

sorry , mała literówka w mojej wypowiedzi. Dodam jeszcze , że wielu znanych obecnie wokalistów karierę zaczynało właśnie od Eurowizji, w tym Artystów wybitnych (np. Celin Dion). Rzeczywiście na tym etapie „kariery” pani Monika nie miała by po co tam jechać.Także życzę szczerze rozwoju „artystycznego”, by nie skończyło się jak zwykle (i w wielu przypadkach), etykietką celebrytki.


Ela G | 26 listopada 2017, 07:16

Prawda jest taka, że wygrana lub wysokie miejsce na Eurowizji, to niezmiernie pożądana (ciągle) nagroda na europejskich wokalistów,stąd rzesza Artystów w tym właśnie wydarzeniu uczestniczy.Michał nie jest kontrowersyjny ze względu na wygląd (i dlatego tam pasuje), gdyż tam akurat był wyjątkowo ELEGANCKI i we fraku, i wyróżniony spośród rzeszy ludzi za s t r ó j. Michał jest kontrowersyjny w Polsce, z powodu NIEBYWAŁEGO talentu i możliwości wokalnych (4 oktawowy głos). Co właśnie potwierdził występami w Voice (przyćmiewając nowy hit tak zwanej „divy”), światowym wykonaniem swojej najnowszej propozycji. Co do pani Lewczuk, ubrana b a n a l n i e, mimo starań, ten strój nie zostałby rzeczywiście na Eurowizji doceniony. Styl pani Moś, która też dosyć raczej odważnie prezentowała swoje wdzięki i …..tradycyjnie zajęła miejsce w ogonie stawki. Michał natomiast ubrał się od stóp do głów, zaśpiewał tak, że wmurowało publiczność europejską, która gremialnie oddała na niego głowy.I ot chodzi pani Lewczuk, o to chodzi. Czego pani życzę, ale nie spodziewam się. Perła z charyzmą nie rodzi się bowiem na kamieniu. Stąd trochę skromności wobec większych od siebie, raczej zyskiwało by Pani sympatii (ale być może nie zależy pani na tym).


Gość | 17 listopada 2017, 08:13

Pani Moniko, Ma Pani piękny głos piękne piosenki piękny wygląd. Niech Pani nie da się namówić na Eurowizję. Eurowizja w większości przypadków dla polskich artystów była końcem ich kariery. Polska szczególnie obecnie nie ma szans na Eurowizji na pierwsze miejsce a tylko to się liczy.


Anka | 16 listopada 2017, 23:11

Bardzo odważna a zarazem prawdziwa wypowiedz 🙂


ALEK | 16 listopada 2017, 23:07

Najważniejsze mieć swoje zdanie i swoje poglądy.


Gość III | 16 listopada 2017, 23:06

Brawo Monia, Super tak trzymaj!!!


Gość | 11 listopada 2017, 14:37

jastrząb post kogo wy pytacie? przecież to tak pusta i głupia celebrytka, że na razie w show biznesie głupszej nie widziałam. Te wydarzenia mają prestiż, w których zupełnie obcy ludzie jak widzowie na eurowizji, słysząc pierwszy raz artystę oceniają jego wykon, na eurowizji trzeba mieć umiejetnosci nie tylko dobrą piosenkę, na Mtv umiejetności wokalne sie nie liczą, liczy sie za to głosowanie fanów, którzy nie bedą przecież głosować za konkurencją tylko za swoim idolem, dlatego to jest bardziej ustawka niż prestiż. ta tepa celebrytka lepiej niech sie nie wypowiada bo już nie tak dawno w pewnym programie się osmieszyła i teraz brnie dalej. Czy w 2016 roku wygrana była za wygląd??? raczej politycznie!!! czy w 2017 wygrana była za wygląd??? wiadomo ze nie , a panienka Lewczuk jest tak lewa, że podejrzewam ze chodziła do szkoły specjalnej.


Gość | 11 listopada 2017, 10:41

Gratulacje dla Michała Szpaka za to , że nie został nominowany do MTV Ema 2017.To wstyd występować dla takich „gwiazdach”jakie się pojawiły na pre-party MTV.Ekipa warsaw-shore na gali MTV mówi wszystko o tym z jakimi ludźmi w tym całym show biznesie mamy do czynienia.
Gratuluję Ci Michał z całego serca, że nie musiałeś tam być.Szkoda tylko ,że Bednarek musiał.Nie pasował tam w ogóle.


Gość | 11 listopada 2017, 10:12

Sorry, czerwone buty wprawdzie nie za kolanko ale i tak całość ohydna.


Gość | 11 listopada 2017, 10:07

No, w tych wulgarnych czerwonych kozakach za kolanko i czarnym lateksowym wdzianku kwalifikujesz się dziewczynko nie tylko na MTV …


Gość | 11 listopada 2017, 08:19

A kto to ta śmieszna Monia,z porno się utrwała


Gość | 11 listopada 2017, 02:53

to ego ją kiedys zgubi , większych pierdół nie słyszałam . prestiż to ma wlasnie eurowizja, gdzie głosują ludzie z całej Europy i nie tylko, gdzie trzeba na zywo się sprawdzić i gdzie o tyle jest sprawiedliwość, że nie mogą głosować fani artysty z kraju, a mtv to dopiero jest naciagane sami sie typują a potem fani sami głosują, czasem za oszukańczymi produkcjami, bo np kazdy wie ze margaret nie potrafi na zywo zweryfikować swojego wokalu, śmiechu warte takie nagrody gdzie twoi fani cie windują, na eurowizji fani ci nie pomogą trzeba zweryfikowac na żywo swoje umiejętności, a panienka wyglada jakby czegoś zazdrościła Michałowi, albo jest na tyle głupia


Gość | 11 listopada 2017, 02:31

ale idiotka, już kiedyś się ośmieszyła swoją gadką u wojewódzkiego i dalej lekcji nie wyniosła , tu mówi że to skostniałe, a tu ,ze Michal ma kontrowersyjny wygląd i dlatego sie nadaje, jak coś jest skostniałe to nie toleruje kontrowersyjności, ta dziewczyna nie rozumie słów których używa, to dzieci potrafią sie mądrzej wypowiadać o niej – sama sobie kretynka przeczy.Tam trzeba mieć głos zeby spiewać na zywo, to nie festiwal modeli, tylko muzyczny, a jej pasuje mtv bo tam nie trzeba na zywo śpiewać, Głupszej celebrytki nie widziałam


Gość gość | 11 listopada 2017, 00:48

Spiewac na żywo nie potrafi ,cieszy sie z totalnej komercji jednym słowem pusta lala.Masz publicznosc rzecz jasna nie znającą się na muzyce ale jestes tępa dziewczyno.Spiewasz o pierdołach głos jak pierdoła ;;;;;itd.itp alee tupet masz to można ci przyznac.Tylko nie mysl że my wszyscy jestesmy tacy tępi.


Gość | 10 listopada 2017, 22:29

Ale EGO ma ta dziewczyna !!! Posłuchałam sobie jej piosenek i tak naprawdę nie ma co komentować. Dla mnie ładnie zrobione ale sztampowe utworki tak jak i głos zresztą. Czysto śpiewa ale nie porywa.


Czterdziestka piątka | 10 listopada 2017, 12:28

A co to za jedna? ja jej nawet nie znam , nie kojarzę jej utworów.
Co taka ma do powiedzenia na temat Szpaka?
Jedynego z wokalistów młodego pokolenia godnego śpiewać Niemena?


Dodaj komentarz
×