Szukaj

Zosia Ślotała opowiedziała nam o dziecku i nowej partnerce Emila Haidara: “W końcu dobra energia” [WIDEO]

Emil Haidar ma nową partnerkę, z którą doczekał się wspólnego potomka. O dziecku i ukochanej biznesmena opowiedziała Zosia Ślotała. Co zdradziła w rozmowie z naszą reporterką?
Zosia Ślotała Emil Haidar

Emil Haidar w show-biznesie zaistniał dzięki burzliwemu związkowi z jedną z najpopularniejszych stołecznych celebrytek. W ostatnich miesiącach o życiu prywatnym biznesmena mówiło się niewiele, wszystko przez to, że zniknął z czołówek tabloidów i skupił się na budowaniu szczęścia u boku nowej ukochanej. Pod koniec maja jak grom z jasnego nieba gruchnęła wiadomość, że Polak o syryjskich korzeniach został ojcem!

Wspaniałą nowinę przekazała Zosia Ślotała, partnerka i matka dzieci brata Haidara, która na Instagramie udostępniła zdjęcia swoje i Emila z noworodkiem. W rozmowie z naszą reporterką opowiedziała co nieco o najmłodszym potomku w rodzinie sławnego rodu:

Zostałam ciocią, teoretycznie nie pierwszy raz, ale pierwszy raz stało się to od zera, więc się bardzo cieszę. Emilowi urodziła się mała dziewczynka, która jest zdrowa, już są w domu. Moje dzieci są przeszczęśliwe, non stop chcieliby ją trzymać na rękach, więc fajnie. Dla mnie najważniejsze jest to, że oni wszyscy będą się razem wychowywali i będzie im raźniej.

Zosia zdradziła także, że nowa partnerka Emila to nie tylko kobieta z poza świata mediów, ale przede wszystkim zupełnie inna osoba niż jego poprzednia wybranka:

W życiu Emila to ogromna rewolucja. I w końcu dobra energia i fajny, spokojny czas dla niego i jego partnerki.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz: Anna Mucha opublikowała uroczy film z dziećmi! Stefania skradła całe show! [WIDEO]

Zobacz: Małgorzata Socha z dziećmi na bajecznych wakacjach! Nawet Anna Lewandowska oszalała na widok tych zdjęć!

Zobacz: Artur Boruc pierwszy raz pokazał twarz swojego synka! Do kogo podobny jest Noah?


Najładniejsza dziewczyna Emila Haidara to…

×