Zosia Ślotała opowiedziała nam o dziecku i nowej partnerce Emila Haidara: „W końcu dobra energia” [WIDEO]

Zosia Ślotała Emil Haidar

Zosia Ślotała Emil Haidar

Emil Haidar ma nową partnerkę, z którą doczekał się wspólnego potomka. O dziecku i ukochanej biznesmena opowiedziała Zosia Ślotała. Co zdradziła w rozmowie z naszą reporterką?

Emil Haidar w show-biznesie zaistniał dzięki burzliwemu związkowi z jedną z najpopularniejszych stołecznych celebrytek. W ostatnich miesiącach o życiu prywatnym biznesmena mówiło się niewiele, wszystko przez to, że zniknął z czołówek tabloidów i skupił się na budowaniu szczęścia u boku nowej ukochanej. Pod koniec maja jak grom z jasnego nieba gruchnęła wiadomość, że Polak o syryjskich korzeniach został ojcem!

Wspaniałą nowinę przekazała Zosia Ślotała, partnerka i matka dzieci brata Haidara, która na Instagramie udostępniła zdjęcia swoje i Emila z noworodkiem. W rozmowie z naszą reporterką opowiedziała co nieco o najmłodszym potomku w rodzinie sławnego rodu:

Zostałam ciocią, teoretycznie nie pierwszy raz, ale pierwszy raz stało się to od zera, więc się bardzo cieszę. Emilowi urodziła się mała dziewczynka, która jest zdrowa, już są w domu. Moje dzieci są przeszczęśliwe, non stop chcieliby ją trzymać na rękach, więc fajnie. Dla mnie najważniejsze jest to, że oni wszyscy będą się razem wychowywali i będzie im raźniej.

Zosia zdradziła także, że nowa partnerka Emila to nie tylko kobieta z poza świata mediów, ale przede wszystkim zupełnie inna osoba niż jego poprzednia wybranka:

W życiu Emila to ogromna rewolucja. I w końcu dobra energia i fajny, spokojny czas dla niego i jego partnerki.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz: Anna Mucha opublikowała uroczy film z dziećmi! Stefania skradła całe show! [WIDEO]

Zobacz: Małgorzata Socha z dziećmi na bajecznych wakacjach! Nawet Anna Lewandowska oszalała na widok tych zdjęć!

Zobacz: Artur Boruc pierwszy raz pokazał twarz swojego synka! Do kogo podobny jest Noah?


Emil Haidar został ojcem

Emil Haidar został ojcem

Emil Haidar został ojcem

Emil Haidar został ojcem

Zosia Ślotała, Kamil i Emil Haidar - Pokaz Bizuu

Zosia Ślotała, Kamil i Emil Haidar - Pokaz Bizuu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×