Emil Haidar został ojcem! Śliczny noworodek zadebiutował na Instagramie! Kto jest matką?

Emil Haidar został ojcem

Emil Haidar został ojcem

Emil Haidar został ojcem! Radosną nowiną podzieliła się na swoim Insagramie bratowa mężczyzny Zosia Ślotała! Celebrytka wrzuciła zdjęcie z maleństwem i zdradziła jego płeć! Zobaczcie to zdjęcie!

Narodziny dzieci zawsze są wspaniałymi informacjami, tym bardziej cieszymy się, że możemy poinformować o przyjściu na świat kolejnego! Tym razem szczęśliwym tatą – po raz trzeci – został Emil Haidar.

Życiem rodzinnym mężczyzny media w ostatnim czasie się nie interesowały. Tematem numer jeden w jego przypadku, były sądowe batalie jakie toczy z byłą partnerką. I choć nie zanosi się, by wyrok w sprawie zapadł w najbliższym czasie, mężczyzna ma powody do radości. Ukochana urodziła mu właśnie córeczkę! O wszystkim poinformowała partnerka brata szczęśliwego taty, Zosia Ślotała. Na swoim instagramowych profilu napisała:

Welcome Baby Girl! Kolejna silna kobietka dołącza do nas! GIRL POWER  Gratuluję @ancisavic & @emil.haidar cudowniej córeczki. Rodzinnie dziękujemy Szpitalowi Specjalistycznemu Świętej Rodziny na ul. Madalińskiego za wspaniałą opiekę!

Pod postem pojawiły się już pierwsze gratulacje:

Również gratuluję rodzicom. A szpital cudowny, sama w nim rodziłam – pisze jedna z pań.

Warto dodać, że to trzecia córeczka Emila. Haidar ma także dorosłe bliźniaczki: Wiktorię i Oliwię, które kilka miesięcy temu wyprawiły huczną osiemnastkę!

Jeszcze raz wielkie gratulacje dla rodziców! Niecha mała rośnie duża i w zdrowiu!

Kate i William podjęli już decyzję co do przyszłości córeczki Charlotte! Księżniczka idzie do szkoły!

Seria bajecznych zdjęć ze ślubu Kim Kardashian i Kanye’go Westa ujrzała światło dzienne! Wszystko z okazji piątej rocznicy ślubu!

Michał Szpak przeszedł samego siebie! Na nagraniu zrobił się na Jezusa z tęczową aureolą i naraził się fanom!


Emil Haidar został ojcem

Emil Haidar został ojcem

Emil Haidar został ojcem

Emil Haidar został ojcem

Emil Haidar na pokazie Bizuu

Emil Haidar na pokazie Bizuu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×