Córki Emila Haidara skończyły 18 lat! Huczną imprezą pochwaliły się w internecie!

Emil Haidar, córki

18-stka córek Emila Haidara

3 lata temu wszystkie portale plotkarskie śledziły burzliwy związek Dody z Emilem Haidarem. Wielką sensacją okazał się również fakt, że sympatyczny biznesmen jest ojcem dwóch nastoletnich bliźniaczek. Całą tajemnicę wyjawił wówczas nieświadomie ojciec Emila – Riad Haidar, który 3 lata temu startował  do Sejmu z ramienia Zjednoczonej Lewicy.

Ojciec braci Haidarów, pracujący wówczas jako lekarz w bielskim szpitalu, na swoim plakacie wyborczym zamieścił niewinną informację, że jest dziadkiem 3 wnuczek. Jedną z nich jest córka Zosi Ślotały i Kamila Haidara. Natomiast dwie pozostałe wnuczki to nastoletnie bliźniaczki córki Emila Haidara – Wiktoria i Oliwia.

To historia z pierwszego roku studiów. Nie było z tego wielkiej miłości, ale pojawiły się dzieci. Emil utrzymuje kontakt z dziewczynkami, podobnie jak jego rodzina. Wszystko jest w jak najlepszym porządku – zdradził kilka lat temu Fakt.

Obecnie córki Emila Haidara są już dorosłe, dokładnie 22 września dziewczyny skończyły 18 lat. Dumny tata był nawet na ich 18 urodzinach. Wiki na swoim Instagramie pokazała urocze zdjęcie ze swojej imprezy, na której pojawił się tłum przyjaciół. Jak sama stwierdziła, zabrakło nawet miejsca na oznaczenie wszystkich na zdjęciu!

Zobaczcie jakie piękne córki ma Emil.

Wszystkiego najlepszego!

Mocne! Emil Haidar o zatrzymaniu Emila S. przez policję! „Dziękuję bardzo organom ścigania, że nie dały się omamić Dorocie Rabczewskiej. Okazuje się, że…” [WIDEO]

TYLKO U NAS! Znamy wyrok sądu w sprawie Doroty Rabczewskiej i Emila Haidara!

Kim jest Emil Haidar? Doda ma nowego chłopaka! To młody bardzo przystojny biznesmen. Mamy zdjęcia!


Emil Haidar na 18 urodzinach swojej córki Wiki

Emil Haidar na 18 urodzinach swojej córki Wiki

Oliwia i Wiktoria Haidar, córki Emila Haidara

Oliwia i Wiktoria Haidar, córki Emila Haidara

Emil Haidar pokazał swoje córki ze świadectwami szkolnymi

Emil Haidar pokazał swoje córki ze świadectwami szkolnymi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×