Ela Romanowska szczerze o szamańskich rytuałach Tamary Gonzalez w TVP. Wskazała, co jej zdaniem nie jest w porządku

Ela Romanowska o Tamarze Gonzalez

Ela Romanowska o Tamarze Gonzalez

Ela Romanowska odniosła się do zachowań Tamary Gonzalez. Macademian Girl została uzdrowicielką i ostatnio wystąpiła w Sprawie dla reportera. 

Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl) zaczęła karierę jako influencerka. Później przez pewien czas pracowała w Telewizji Polskiej. Producenci zaangażowali ją tam w Pytaniu na śniadaniez którym pożegnała się w ubiegłym roku w atmosferze skandalu. Krótko po tym przekonywała, że publiczny pracodawca żądał od niej części zarobków z reklam z mediów społecznościowych.

Z umowy impresaryjnej wynikało, że mam oddawać lwią część swoich zarobków – to było 20-30 procent – ze wszystkiego, z każdego swojego social medium: Facebooka, Instagrama, bloga, YouTube’a. Dla mnie jako influencerki jest to umowa niekorzystna, bo zakłada często wyłączność, ja nie mogłabym nic zrobić bez zgody stacji, o wszystko musiałabym pytać – mówiła na Instagramie.

Jakiś czas temu Tamara nieoczekiwanie wróciła do TVP. Pojawiła się jako gość w Sprawie dla reportera. Podczas programu wykonała „uzdrawiającą pieśń”. Szamańskie popisy szybko obiegły internet i stały się obiektem żartów. O ocenę Tamary poprosiliśmy Elę Romanowską, która wystąpiła w programie Fort Boyard, gdzie uzdrowicielka jest zatrudniona.

Ela Romanowska o Tamarze Gonzalez

Gwiazda Rancza przyznała, że na planie formatu było bardzo gorąco.

Było bardzo gorąco. Tutaj nie mówię o pogodzie, a o temperaturze, która była na planie, ponieważ nasi uczestnicy byli niesamowicie zdeterminowani, każdy chciał wypaść jak najlepiej, a zadania były bardzo ekstremalne. Czasami te zadania były łatwiejsze, czasem trudniejsze, natomiast było dużo śmiechu i adrenaliny, oraz wychodzenia poza strefę swojego komfortu dla naprawdę wielu uczestników.

Następnie stanęła w obronie swojej koleżanki i uznała, że naganianie hejtu na nią nie jest w porządku. Jej zdaniem należy uszanować drogę obraną przez Tamarę.

To jest trochę nie w porządku. Naganianie hejtu na tą osobę. Tamara idzie swoją ścieżką, ma swoją drogę, którą trzeba uszanować. Czy to nam się podoba, czy nie, to jest każdego indywidualna sprawa. To jest jej droga, coś, w co ona wierzy. Jeżeli ktoś się z tym nie zgadza, to się tym nie interesuje, nie czyta, nie pisze i nie interesuje się tym. Tamara w pracy jest zawsze profesjonalna i na tym zakończyłabym swoją wypowiedź.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Ela Romanowska - Gwiazdy dzieciom - Barwy jesieni

Ela Romanowska - Gwiazdy dzieciom - Barwy jesieni

Tamara Gonzales Perea jest terapeutką uzdrawiania dźwiękiem

Tamara Gonzales Perea jest terapeutką uzdrawiania dźwiękiem

Macademian Girl w Sprawie dla reportera

Macademian Girl w Sprawie dla reportera

Komentarze

 • Gość pisze:

  Pomieszało się w główce

 • Gość pisze:

  Jako człowiek, żal mi jej( Tamary) że babrze się w pogaństwie i że nie chce poznać prawdziwego Pana

  • Gość pisze:

   Eiekszosc poganskich wierzen zagarnal kosciol

  • Gość pisze:

   A ja jestem po stronie Tamary. Ludzie jeszcze nie dorosli do zajmowania sie umyslem, emocjami i wartościami wyzszymi. Kazdego tylko interesuja promocje w sieciowkach i pelny brzuch.

 • Gość pisze:

  „Naganianie hejtu na tą osobę. Tamara idzie swoją ścieżką, ma swoją drogę, którą trzeba uszanować.” ciekawie czy jak by Pani Romanowskiej ktos z zodziny zostal nabity w BUTELKE przez taki pseudo uzdrowicieli tez by powiedziala NIC SIE NIE STALO?!w polsce byle kto teraz moze udawac uzdrowiciela, szeptuche , szamana byle jakie medaliki figurki uje moje dzikie wezy zakupic od chonczykow i udawac ze uzdrawiaja

 • Gość pisze:

  Popierająca oszustwo. Wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Gość pisze:

   Raczej niepopierająca hejtu.

  • Gość pisze:

   Właśnie wszystko na sprzedaz ludzie w swojej niemocy od służby zdrowia chwytają się szrlatanskich praktyk nakierowanych na zarabianie pieniędzy ludzi chorych czaszki bransoletki leczące raka s,amancze tańce ludzie opamietajcie się nie dajcie zarabiać na waszym nieszczęściu cwanym ludziom

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×