Dagmara Kaźmierska pójdzie w ślady Blanki Lipińskiej?! PO RAZ PIERWSZY opowiedziała o ekranizacji swojej książki. Miała tylko dobre wieści

Dagmara Kaźmierska, Blanka Lipińska

Dagmara Kaźmierska, Blanka Lipińska

Dagmara Kaźmierska planuje kolejne książki. Otworzyła się też w sprawie ekranizacji swoich dzieł. Przekazała same dobre wieści. Wideo.

Dagmara Kaźmierska weszła do show-biznesu jako uczestniczka Królowych życia. Więcej na jej temat dowiedzieliśmy się dzięki bestsellerowej autobiografii, Prawdziwa historia Królowa Życia. W tym tygodniu ukazała się druga część książki – Prawdziwa historia Królowa Życia. Premiera. Reporterka Jastrząb Post pojawiła się na premierze wydawnictwa. Zadała Dagmarze kilka pytań dotyczących książki. Czy jest szansa na to, że w kinach zobaczymy jej ekranizację? Dobre wieści.

Dagmara Kaźmierska o ekranizacji książki. Co powiedziała?

Nasza rozmówczyni już na stracie pochwaliła się, że planuje jeszcze napisać trzecią, czwartą i piątą część swojego cyklu. Materiału na kolejne pozycje nie brakuje.

Będzie trzecia, czwarta i piąta. Tych opowieści w moim życiu było bardzo dużo, więc ja mam co opisywać.

Jak się okazuje, wraz ze współpracownikami myśli nad ekranizacją autobiografii. Zażartowała, że jest jeden problem: w Polsce nie ma tak pięknej aktorki, która mogłaby ją zagrać.

Nie mówię nie.  Ale nie mam na razie na oku nikogo, kto zagrałby mnie w młodości. Nie ma takiej petardy w Polsce, która zagrałaby mnie w młodości. Oczywiście żartuję. Myślimy nad ekranizacją, a co będzie – zobaczymy.

Czy spodziewała się tego, jaki sukces odniesie?

Ja jak Midas. Wszystko, czego dotykam zamienia się w złoto.

Ciężko było jej się cofnąć do wspomnień z więzienia i czy płakała, pisząc drugą książkę?

Ciężko było się cofnąć do tych wspomnień. Nie wyprzemy wszystkiego nawet, jeżeli byśmy chciały. Ale przy pierwszej też polały się łzy. Ja bardzo szybko się wzruszam, płaczę nawet na Królu Lwie.

Czego będą dotyczyły kolejne tomy jej cyklu?

Nie wiem. Dużo tego jest, więc zobaczę.

Myślicie, że tworząc ekranizację swoich książek, Dagmara powtórzy sukces innej znanej Polki – Blanki Lipińskiej? Dajcie znać w sekcji komentarzy.


Dagmara Kaźmierska na premierze nowej książki

Dagmara Kaźmierska na premierze nowej książki

Blanka Lipińska – premiera Kolejne 365 dni w Nowym Jorku

Blanka Lipińska – premiera Kolejne 365 dni w Nowym Jorku

Dagmara Kaźmierska na premierze nowej książki

Dagmara Kaźmierska na premierze nowej książki

Komentarze

  • Gość pisze:

    Wieniawa zagra chętnie, ma tą samą bezczelność w wyrazie twarzy co młoda Dagmara.

  • Gość Toja pisze:

    No Blania konkurentka ci się szykuje jeśli chodzi o twórczość. Poziom ten sam, zdolności pisarskie też, bo to idzie jej równie szybko jak tobie. Podobne jesteście, bo obie pyskate i często niemiłe dla kobiet. Dagusi ekranizacji ksiazki życzę. Swoją drogą duży wysyp tych celebrytek_pisarek od siedmiu boleści.

  • Gość pisze:

    Jak inni biznes jest biznes jak to kiedys ciągnąłem antonova łysa pało ja to kiedys zbierałam walliego silikonem kupa prawde ci powie za bldy piłkarscy experci w formie tchibo 30lat oferta specjalna dla all piłkarzyny i tej tam jarzyny i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×