Szukaj

Cleo oceniła twórczość Mariny: „Mam nadzieję, że na płycie usłyszę mocniejszy wokal” [WIDEO]

Cleo, Marina

Cleo, Marina

W rozmowie z Cleo zapytaliśmy artystkę co sądzi o twórczości swojej koleżanki po fachu - Mariny. Jak ją ocenia?

Singiel Nigdy więcej to druga zapowiedź nowego albumu Mariny. Artystka wystąpiła w nim wraz ze swoim ukochanym mężem Wojciechem Szczęsnym. Co było nie lada zaskoczeniem dla fanów pary. Premiera klipu odbyła się 7 września tego roku i już stała się hitem na platformie Youtube. Aktualnie ma już ponad 1.7 mln wyświetleń a licznik wciąż idzie do przodu. Utwór ten może spokojnie startować do miana przeboju tegorocznej jesieni.

Cleo: co sądzi o twórczości Mariny?

Cleo w rozmowie z reporterką Jastrząb Post została zapytana, co sądzi na temat twórczości Mariny. Czy podobają się jej piosenki, jakie ma na swoim koncie żona Wojciecha Szczęsnego. Czy miała okazję przesłuchać jej repertuar i jak ją ocenia? W końcu sama ma już spore doświadczenie na scenie muzycznej, więc ocena koleżanki po fachu nie jest dla niej niczym trudnym. Co piosenkarka sądzi o jej twórczości:

Bardzo dobrze. Uważam, że trzeba szukać tych nowych rozwiązań, dawać świeżość na rynku muzycznym, to się bardzo ceni. Ja oczywiście słuchałam tych utworów, mi się bardzo podobają.

Mimo wszystko Cleo cały czas czuje niedosyt, jeśli chodzi o utwory Mariny. Chętnie usłyszałaby na niej coś jeszcze niż dotychczasowe wykonania:

Natomiast mam nadzieję, że gdzieś tam na płycie usłyszę mocniejszy wokal Mariny, bo jestem ogromną fanką jej możliwości wokalnych.

Zgadzacie się z opinią Cleo? Też jesteście fanami dokonań muzycznych Mariny?


Marina wygląda jak Oliwia Bieniuk

Marina wygląda jak Oliwia Bieniuk

Cleo - premiera nowej płyty

Cleo - premiera nowej płyty

Cleo - premiera nowej płyty

Cleo - premiera nowej płyty

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×