Szukaj

Kto nie jest sobą w „Big Brotherze”? Klaudia Marchewka wskazała swój typ. Nieźle się zaskoczycie [WIDEO]

Klaudia Marchewka udzieliła pierwszego wywiadu po opuszczeniu Big Brothera. W rozmowie z naszą reporterką skomentowała pozostałych uczestników. Kto jej zdaniem nie do końca jest sobą w domu Wielkiego Brata?
Klaudia Marchewka o Big Brotherze

Klaudia Marchewka o Big Brotherze

Dla Klaudii Marchewki program Big Brother zakończył się wczoraj. Chociaż barwna uczestniczka z Krakowa zyskała sympatię wielu internautów, w decydującym starciu wygrała z Radosławem Palaczem (57% do 43%), co w efekcie poskutkowało natychmiastowym opuszczeniem willi z basenem. Przypomnijmy, że widzowie głosują nie na swojego faworyta, a na osobę, która ich zdaniem powinna opuścić dom Wielkiego Brata.

26-letnia Klaudia w Big Brotherze zdążyła opowiedzieć współlokatorom swoją poruszającą historię, która zakończyła się dla niej wielkim triumfem – wyrwała młodszego o 11 lat brata z rąk uzależnionego od alkoholu ojca. Opowieść o trudnym dzieciństwie poruszyła mieszkańców, co może być najlepszym potwierdzeniem komentarza jakiego Marchewka udzieliła w rozmowie z naszą reporterką:

Ekipa jest wbrew pozorom bardzo zgrana. Każdy jest różny, działamy w jednym teamie. Ale jesteśmy odcięci od świata, od swoich bliskich, nie mamy tam informacji żadnej ze świata zewnętrznego. Jest dużo stymulantów, mało jedzenia, że gdzieś tam się jakieś spiny powoli robiły. W takich ekipach też się tworzą grupki, więc gdzieś tam one się powoli tworzyły, natomiast jak trzeba było to potrafiliśmy być jedną, wielką ekipą, rodziną właściwie.

Kto zdaniem Klaudii jest osobą, która najbardziej ukrywa swoje emocje?

Największym oszustem to nie wiem, ale mam wrażenie, że Iza się bardzo blokuje z emocjami takimi negatywnymi i się zastanawiam, czy przyjdzie w końcu ten czas, kiedy Iza wybuchnie. Dlatego byłam za tym, żeby przez jeden dzień była niemiła, żeby zobaczyć ją od tej strony i mam nadzieję, że nadejdzie taki dzień kiedy wybuchnie.

Dodajmy, że Klaudia jest ulubionym uczestnikiem czytelników Jastrząb Post. W naszej sondzie, która wciąż jest otwarta (znajdziecie ją poniżej), na sympatyczną 26-latkę zagłosowano już ponad 2 tysiące razy.

Cała rozmowa z Marchewką poniżej. Żałujecie, że odpadła?

Zobacz: Wpadliśmy z kamerą na urodziny Agnieszki Woźniak-Starak! Były gwiazdy, wielki tort i prezenty! [WIDEO]

Zobacz: Tajny pokój w “Big Brotherze” ujawniony! O tak luksusowych wnętrzach nie śniła nawet Dorota Szelągowska!

Zobacz: Big Brother: Oto nowi uczestnicy! Angelika Głaczkowska i Jakub Pyśk dołączyli do obsady! Kim są?


Izabela Mączka – Big Brother

Izabela Mączka – Big Brother

Klaudia Marchewka odpadła z Big Brothera

Klaudia Marchewka odpadła z Big Brothera

Klaudia Marchewka z Big Brothera

Klaudia Marchewka z Big Brothera

×