Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Sama skóra i kości. Ola Szwed dawno nie wyglądała tak niepokojąco szczupło
Sama skóra i kości. Ola Szwed dawno nie wyglądała tak niepokojąco szczupło

Sama skóra i kości. Ola Szwed dawno nie wyglądała tak niepokojąco...

Sama skóra i kości. Ola Szwed dawno nie...

Mistrzyni! Małgorzata Kożuchowska w windzie zachwyciła bardziej niż na czerwonym dywanie!
Mistrzyni! Małgorzata Kożuchowska w windzie zachwyciła bardziej niż na czerwonym dywanie!

Mistrzyni! Małgorzata Kożuchowska w windzie zachwyciła bardziej niż na czerwonym dywanie!

Mistrzyni! Małgorzata Kożuchowska w windzie zachwyciła bardziej niż...

Ciąża daje się Meghan Markle we znaki? Opuściła ważne spotkanie w Sydney, a na kolejnym wyglądała niewyraźnie!
Ciąża daje się Meghan Markle we znaki? Opuściła ważne spotkanie w Sydney, a na kolejnym wyglądała niewyraźnie!

Ciąża daje się Meghan Markle we znaki? Opuściła ważne spotkanie w...

Ciąża daje się Meghan Markle we znaki? Opuściła...

Dziś niedziela, 21.10.2018

Roztrzęsiona Beata Tadla skomentowała swoją wygraną w „Tańcu z Gwiazdami”! „Nie ważne jak upadasz, ważne jak się podnosisz.”[WIDEO]
Beata Tadla skomentowała swoją wygraną w „Tańcu z Gwiazdami”

Właśnie zakończyła się kolejna edycja  Tańca z Gwiazdami. O Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych walczyli Katarzyna Dziurska i Tomasz Barański oraz Beata Tadla i Jan Kliment. Ostatecznie to właśnie Beata i Jan, którzy minimalną przewagą wyprzedzili Kasie i Tomka, zwyciężyli ósmą edycję popularnego show. Na chwilę po ogłoszeniu werdyktu, w rozmowie z Jastrząb Post Beata nie mogła ukryć wzruszenia:

Do mnie to nie dociera. Ja nie wiem kiedy ja ochłonę. Ja tak bardzo, bardzo chciałam podziękować wszystkim. Byłam tak onieśmielona, zaskoczona, zszokowana, radosna, że te wszystkie emocje po prostu zablokowały mi pamięć, bo ja sobie nie poukładałam w głowie, komu podziękować. Ja od samego początku tego odcinka czułam, że mamy to wszystko za sobą, bo już nie będzie pytania, czy przejdziemy do następnego, czy nie. To już się skończyło. Chcieliśmy po prostu zatańczyć najlepiej jak potrafimy to, co przygotowaliśmy, a co będzie potem, co wygra, to było bardzo mało istotne. Okazało się, że my, ja byłam naprawdę w szoku, mieliśmy doskonałych rywali. Kasia i Tomek to osoby, na które patrzy się z ogromną przyjemnością.

Beata Tadla podsumowała swój udział w „Tańcu z Gwiazdami”

Podczas programu, gdy przed finałowym tańcem publikowano specjalnie przygotowane wideo, Beata z rozmysłem zatkała uszy by nie słyszeć wzruszających słów, które padły na filmie. Wyjawiła, że nie chciała się rozkleić:

Zatykałam uszy, żeby nie słuchać tego ostatniego filmiku, który poprzedzał nasz taniec. Zostałam uprzedzona, bo my nigdy nie wiemy co ostatecznie z tego nagrania zostało wycięte, zmontowane i zawsze jesteśmy zaskakiwani tym filmikiem. Dostaliśmy tylko ostrzeżenie, żeby się nie rozpłakać, to nie oglądajcie i nie słuchajcie, więc ja zatkałam uszy. Jak zobaczyłam Janka, który stoi po drugiej stronie, to łzy poleciały, a wiedzieliśmy, że w czasie tego nagrania było bardzo emocjonalnie. Pozwolono nam po prostu mówić i my tak mówiliśmy przez 15 minut bo to było po prostu podsumowanie trzech miesięcy bardzo intensywnej pracy, bo więcej czasu spędzaliśmy na treningach niż w naszych domach. Ale to wszystko zaprowadziło nas do ogromnej satysfakcji, takiej świadomości, którą zawsze Janek powtarzał – nie ważne jak upadasz, ważne jak się podnosisz. Podnoś się z godnością, z uśmiechem. Rób to dla siebie.

Pozostaje nam jedynie kolejny raz pogratulować i trzymać kciuki za Beatę! Myślicie, że dalej będzie tańczyła?

Beata Tadla rozkleiła się przed finałem „Tańca z gwiazdami”: „Ciężko mi o tym mówić, bo zaraz się rozpłaczę”

„Taniec z gwiazdami 8”- FINAŁ! Beata Tadla czy Kasia Dziurska? Już wiemy która para zdobyła Kryształową Kulę! Wygrali przewagą niecałego 1%! [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Zalana łzami Beata Tadla podczas finału „Tańca z gwiazdami” wspomniała o rozstaniu z Jarosławem Kretem! Krzysztof Ibisz próbował jej wyrwać mikrofon!

https://www.youtube.com/watch?v=AXVICyETnZcCzy Jarosław Kret i Beata Tadla powinni do siebie wrócić?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×