Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak zdemaskowała Małgorzatę Ohme! Była szczera aż do bólu! [WIDEO]

Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Ohme mają konflikt? Gwiazda w rozmowie z naszym reporterem ujawniła kulisy szeroko komentowanego konfliktu z drugą prowadzącą Big Brothera. Jaka prywatnie jest słynna psycholożka? Nieźle się zaskoczycie.
Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Ohme

Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Ohme

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się dziś na konferencji prasowej finałowego odcinka programu Big Brother. Udzieliła wywiadu między innymi reporterowi Jastrząb Post i zdradziła, czy poprowadzi kolejną edycję programu:

Nawet gdyby chcieli mnie wyrzucić to się po prostu nie dam i poprowadzę ten program! Decyzje chyba zapadły. Nikt mi wprawdzie tego nie potwierdzał, ale czuję w kościach, że to wszystko idzie w dobrym kierunku. 

Przy okazji tego pytania, zahaczyliśmy o rzekomy konflikt jaki miał narodzić się między Agnieszką a drugą gospodynią – Małgorzatą Ohme. Odpowiedź dziennikarki bardzo nas zaskoczyła. Nie dość, że „konflikt” był wykreowany, to gwiazda ujawniła nieznaną twarz słynnej psycholożki, która prywatnie okazuje się być postacią idealnie pasującą do roli mieszkanki domu Wielkiego Brata:

My się bardzo lubimy i bardzo też lubimy nabierać ludzi czasami. Zobaczyłyśmy, że można wykreować konflikt z niczego, ona nie przekręciła przecież mojego nazwiska, tylko nie dodała członu. Mnie nawet przez myśl nie przeszło, że ktoś to wychwyci, bo między nami nie było nawet jednej negatywnej emocji. Po tej sytuacji pomyślałam sobie, kurczę idźmy za ciosem. Ta akcja ze spinką narodziła się spontanicznie. Najśmieszniejsze jest to, że Ohme można namówić na wszystko! I ona jest pierwsza do robienia głupich rzeczy. Kombinowałyśmy i stwierdziłam, że powiem, że mi ukradła spinkę. No i poszło. Chciałam sprawdzić czy to takie łatwe, czy jesteśmy w stanie łyknąć, że dwie dorosłe kobiety na wizji mogą pokłócić się o spinkę.

Pod koniec rozmowy Woźniak-Starak nie szczędziła słów uznania pod adresem swojej koleżanki:

My z Gośką bardzo lubimy ze sobą pracować. Ja ją bardzo cenię. Ona jest zjawiskiem, zwierzęciem telewizyjnym. Sprawdza się w telewizji bardzo dobrze i wnosi do programu bardzo wiele merytoryki, ale też takiego swojego podpartego swoją wiedzą i to są bardzo fajne analizy.

Z niecierpliwością czekamy więc na nowy sezon Big Brothera!

Agnieszka Woźniak-Starak skradła Madzi Wójcik całe show na konferencji “Big Brothera” po finale! To się nazywa wejście smoka w wykonaniu milionerki! [WIDEO]

Agnieszka Woźniak-Starak na finał “Big Brothera” ubrała się jak na Oscary! Blask jej kreacji powalił wszystkich na kolana!

Będzie kolejna edycja “Big Brothera”? Agnieszka Woźniak-Starak oficjalnie komentuje plany stacji [WIDEO]


Agnieszka Woźniak-Starak na finale Big Brothera

Agnieszka Woźniak-Starak na finale Big Brothera

Małgorzata Ohme w różowym garniturze

Małgorzata Ohme w różowym garniturze

Agnieszka Woźniak-Starak przyjechała starym autem na konferencję Big Brothera

Agnieszka Woźniak-Starak przyjechała starym autem na konferencję Big Brothera

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×