ExclusiveAgnieszka Woźniak-Starak poprowadzi Big Brothera! "To było moim absolutnym marzeniem" [WIDEO]

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi Big Brothera! "To było moim absolutnym marzeniem" [WIDEO]

Agnieszka Woźniak-Starak big brother
Agnieszka Woźniak-Starak big brother
24.01.2019 19:00, aktualizacja: 24.01.2019 22:29

Agnieszka Woźniak-Starak została prowadzącą Big Brothera. Gwiazda skomentowała swój udział w hitowym reality show, które powraca na ekrany w wiosennej ramówce. Co zdradziła?

Big Brother to polski program telewizyjny typu reality show, który cieszył się ogromnym powodzeniem wśród widzów. Gdy pojawiła się informacja, że  powraca na antenę, domysłom i spekulacjom nad tym, kto go poprowadzi nie było końca. Nieoficjalnie mówiono, że może to być Agnieszka Woźniak-Starak, ale ona sama nie potwierdzała tych doniesień. Jak się okazało, domysły się potwierdziły i to właśnie Agnieszka sprawdzi się w roli prowadzącej!

Big Brother w zupełnie nowych czasach, bo żyjemy w momencie absolutnej rewolucji technologicznej i ten wirtualny świat, który nas coraz bardziej pochłania i wciąga i ten Big Brother, który też na pewno będzie z tego wirtualnego świata korzystał, ale z drugiej strony, zabierzemy im komórki, zabierzemy im dostęp do mediów społecznościowych, od których dzisiaj tak często jesteśmy uzależnieni i zobaczymy co się wydarzy. Wszyscy tym żyli, to był program który zrewolucjonizował telewizję, pierwsze reality show. A dzisiaj to, co mamy, to są takie popłuczyny, mniej jest w tym reality, a więcej show. A to jest powrót do korzeni tak naprawdę.

Agnieszka wyznała, że powrót do telewizji na żywo był jej marzeniem:

Ja tak naprawdę dowiedziałam się o tym nie tak dawno. Ja bardzo chciałam, nawet robiłam wywiad środowiskowy czy są już jacyś prowadzący. Nie udało mi się dowiedzieć, ale zostałam jakiś czas temu zaproszona na spotkanie i dostałam to pytanie i nie wahałam się ani chwili, bo ja bardzo chce tam być, bardzo chcę podjąć to wyzwanie, wrócić do telewizji na żywo, co było moim absolutnym marzeniem i strasznie za tym tęskniłam i tak się cieszę, że to się spełnia. Śmieliśmy się z dyrektorem, że ja zawsze chciałam być Martyną, marzyłam o tym, a on powiedział, że będę Grześkiem Miecugowem, a później Andrzejem Sołtysikiem. Bo w pierwszej edycji był świętej pamięci Grzegorz Miecugow, a później Andrzej Sołtysik, który dzisiaj mnie pobłogosławił i przekazał mi pałeczkę.

Jak myślicie, Agnieszka spełni się w nowej roli?

 • Agnieszka Woźniak-Starak -Sylwester 2018
 • Najgorsza stylizacja Agnieszki Woźniak-Starak
 • Agnieszka Woźniak-Starak - 43 Festiwal filmowy w Gdyni
 • Agnieszka Woźniak-Starak w skromnej sukience w kwiatki
 • Agnieszka Woźniak-Starak – 18 lat portalu Wizaż.pl
 • Agnieszka Woźniak-Starak - Bal TVN 2018
 • Agnieszka Woźniak-Starak z Filipem Chajzerem
 • Agnieszka Woźniak-Starak – Ameryka Express, odcinek 8
 • Agnieszka Woźniak-Starak w magazynie VIVA! o swoich najgorszych ciuchach
 • Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Starak - 43 Festiwal Filmowy w Gdyni
 • Agnieszka Woźniak-Starak w pomarańczowym futrze na spacerze z psami
[1/11] Agnieszka Woźniak-Starak -Sylwester 2018
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także