ExclusiveCzy Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi nowego "Big Brothera"? Zapytaliśmy Małgorzatę Ohme i Filipa Chajzera [WIDEO]

Czy Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi nowego "Big Brothera"? Zapytaliśmy Małgorzatę Ohme i Filipa Chajzera [WIDEO]

Big Brother 2, kto poprowadzi?
Big Brother 2, kto poprowadzi?
25.08.2019 11:00

We wrześniu, na antenie TVN7, zobaczymy kolejną edycję Big Brothera. O udział w programie walczy 28 tysięcy osób, spośród których zostanie wybrane zaledwie 12. Zanim jednak dowiemy się, kto otrzymał zaproszenie do domu Wielkiego Brata, wciąż nie wiemy, czy program poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak.

Gwiazda, w obliczu tragedii jaka spotkała ją kilka dni temu, nie pojawiła się na prezentacji jesiennej ramówki TVN-u. Nie wystąpiła również w spocie promującym nowy sezon, choć ponoć w nim zagrała. Chwilowa rezygnacja gwiazdy z projektów telewizyjnych wydaje się oczywista.

Czy w razie, gdyby Woźniak-Starak zdecydowała się na przerwę od Big Brothera, producenci mają kogoś, kto mógłby zająć jej miejsce? O to nasza reporterka zapytała duet pozostałych prowadzących. Odpowiedziała jej tylko Małgorzata Ohme:

To jest pytanie nie na dziś. Dzisiaj jesteśmy wszyscy z Agnieszką. Sercem, myślami, łzami… – wyznała Ohme, nowa gwiazda "Dzień Dobry TVP" i współprowadzącą poprzedniego "Big Brothera".

Chociaż na razie nieznana jest decyzja Agnieszki, wiadomo już, że nowa edycja Big Brothera będzie hitem. Tak przynajmniej twierdzi Filip Chajzer, główny prowadzący reality-show:

To będzie fantastyczna edycja. Pierwsza była świetna, a ta będzie turbo świetna. Dla nas to jest taki program bliski naszemu sercu, również dlatego, że dzięki niemu prowadzimy "Dzień Dobry TVN", a poza tym bardzo go polubiliśmy. To jest wspaniały program, wspaniały eksperyment socjologiczny.

Chajzer otwarcie przyznaje, że podczas pracy przy pierwszym sezonie, tak bardzo zżył się z uczestnikami, że chętnie wybrałby się z nimi na imprezę:

Ja uwielbiam na tych ludzi patrzeć. Mówiło się na początku, że oni są źle dobrani, że to był zły casting. Nieprawda. Genialnie finiszował ten program. To była wspaniała paczka ludzi, jak oni wyszli, jak ja ich poznałem, ja mówię, to są ludzie, z którymi ja mógłbym pójść na imprezę, czułem się jakbym ich znał parę lat.

Wyobrażacie sobie Big Brothera bez Agnieszki Woźniak-Starak?

  • Małgorzata Ohme, Filip Chajzer i Edward Miszczak – jesienna ramówka TVN 2019
  • Prowadzący pierwszą edycję Big Brothera
  • Agnieszka Woźniak-Starak w czarnym luksusowym garniturze w Big Brother
  • Agnieszka Woźniak-Starak na finale Big Brothera
  • Agnieszka Woźniak-Starak – Big Brother, drugi odcinek na żywo
  • Agnieszka Woźniak-Starak, Bartek Jędrzeja, Małgorzata Ohme, Filip Chajzer na konferencji Big Brother'a
  • Małgorzata Ohme na finale Big Brothera
  • Uczestnicy – finał Big Brothera
[1/8] Małgorzata Ohme, Filip Chajzer i Edward Miszczak – jesienna ramówka TVN 2019
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także