Wirtualna Polska

Wpadliśmy z kamerą na urodziny Agnieszki Woźniak-Starak! Były gwiazdy, wielki tort i prezenty! [WIDEO]

Wpadliśmy z kamerą na urodziny Agnieszki Woźniak-Starak! Były gwiazdy, wielki tort i prezenty! [WIDEO]

Agnieszka Woźniak-Starak urodziny

Agnieszka Woźniak-Starak 15 kwietnia świętuje swoje 41. urodziny! Dziennikarka ten szczególny dzień spędziła w pracy, na konferencji Big Brothera w Warszawie. Została obsypana bukietem kwiatów, wręczono jej także piękny tort i odśpiewano Sto lat. Zobacz relację foto i wideo.

Wirtualna Polska

Agnieszka Woźniak-Starak  to jedna z charyzmatyczniejszych i z pewnością najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Dzisiaj obchodzi dzisiaj swoje 41. urodziny. Gwiazda nie wzięła sobie jednak wolnego od pracy i punktualnie o godzinie dziesiątej pojawiła się w centrum Warszawy na spotkaniu prasowym programu Big Brother, który prowadzi.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Prezenterka ewidentnie była zaskoczona obecnością tylu fotoreporterów, jednak najbardziej ucieszyła się na widok bukietu kwiatów i czekoladowego tortu! Wjechał on na środek sali niczym tort weselny, a dziennikarka kroiła go na kawałki i częstowała przybyłych gości. Na wydarzeniu pojawili się także pozostali prowadzący reality show: Małgosia Ohme, Bartek Jędrzejak i Filip Chajzer.

W rozmowie z naszą reporterką gwiazda podzieliła się swoimi urodzinowymi przemyśleniami:

Dla mnie to jest zawsze wiosna. Zawsze fajnie. Zazwyczaj w moje urodziny świeci już słońce, co lubię. Śmieje się, że mam wrażenie, że ostatnio są częściej niż raz w roku. I one tak coraz szybciej przychodzą, to mnie trochę martwi, ale poza tym jest całkiem nieźle – wyznała w rozmowie z naszą reporterką.

Czego można życzyć Agnieszce na kolejne lata?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Ja nie mam jakiś spektakularnych marzeń. Mam jakieś swoje małe rzeczy, które mnie cieszą. Największą radość sprawia mi to, jak mam obok siebie swoich bliskich, bo takich okazji też nie mam za wiele i jak uda mi się spotkać z przyjaciółmi, z bliskimi, to wtedy doceniam te momenty w życiu.

Żona Piotra Woźniaka-Staraka ubrana była bardzo casualowo, a dodając zdjęcie na Intagram powinna użyć hasztagu #streetstyle. Na stylizację składały się czarne, dopasowane spodnie z lampasami w kolorze zwiewnej koszuli dziennikarki, pod którą miała jedynie czarny stanik. Swój komplet uzupełniła czarnymi botkami na obcasie, a całość prezentowała się naprawdę świetnie. Zresztą, kiedy Agnieszka wygląda źle? 🙂

Urodziny Agnieszki Woźniak-Starak na konferencji Big Brothera
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Warto jednak zwrócić uwagę, że konferencja nie była oczywiście zorganizowana w ramach imprezy urodzinowej Agnieszki Woźniak-Starak. Jak co tydzień, TVN7 organizuje takie spotkania z uczestnikiem, który dnia poprzedniego opuścił dom Wielkiego Brata. Tym razem była to Klaudia Marchewka, która wygrała w niechlubnym głosowaniu z Radkiem Palaczem.

Przypomnijmy, że podczas wczorajszego odcinka poznaliśmy także kolejnych nominowanych. W tym tygodniu najbardziej za skórę mieszkańcom podwarszawskiej willi zaszli: Kasia Olek (5 nominacji), Łukasz Darłak (4 nominacje) oraz Magda Zając (4 nominacje), Jak myślicie, kto tym razem będzie musiał pożegnać się z programem?

Wirtualna Polska

Zobacz:

Zobacz:

Zobacz:


All-ONS_1063696843-SK4 Agnieszka Woźniak-Starak świętuje 41. urodziny na konferencji Big Brothera

Agnieszka Woźniak-Starak świętuje 41. urodziny na konferencji Big Brothera

All-ONS_1063696833-SK4
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×