12-letni syn Agnieszki Dygant ma nietypowe zainteresowania. Poza magią fascynuje go coś równie niepopularnego. „Chciałabym, aby rozpoznał siebie”

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant opowiedziała o tym, czym interesuje się jej syn. Jego pasje są dość nieszablonowe. A czy też interesuje się aktorstwem? Wideo.

Agnieszka Dygant to znana aktorka. Dla większości widzów to Frania Maj z Niani. Oprócz tego wystąpiła w produkcjach, takich jak m.in. Na dobre i na złe, Fala zbrodni, Prawo Agaty, Listy do M., Pitbull. Niebezpieczne porządki Botoks, Kobiety Mafii, Kobiety Mafii 2.

Gwiazda pomyślnie łączy karierę z życiem prywatnym. W przeszłości była żoną Marcina Władyniaka. Po rozwodzie związała się z Patrickiem Yoką. Choć para jest razem od lat, to nie sformalizowała związku. Patrick i Agnieszka mają razem jedne dziecko: dwunastoletniego syna Xawerego, którego raczej nie pokazują w mediach.

Agnieszka Dygant o niezwykłych pasjach swojego syna

Reporterka Jastrząb Post zapytała Agnieszkę o to, jaką drogę widzi dla syna.

Widzę taką drogę, którą on sobie wymyśli. Totalnie jestem skupiona na tym, żeby on rozpoznał siebie. Mi mojej drogi nikt nie wymyślał, nikt nie pomagał,  nie wskazywał. Dzisiaj niezależnie od tego, czy jest fajnie, czy jest górka czy dołek, to ja jestem przekonana, że to co robię i tu gdzie jestem to jest mój wybór i to jest bardzo ważne. Chciałabym, żeby to przekonanie też moje dziecko miało i na pewno dołożę wszelkich starań, żeby tak było.

Dygant zdradziła nam, czym interesuje się jej syn. Okazuje się, że jego zainteresowania są dość nieszablonowe i mogą delikatnie odbiegać od hobby większości dzieci.

Kowalstwem. Oraz magią. Robieniem magii. Ale nie tak jak Harry Potter, tylko to jest poważne zagadnienie. Ma różne zajawki, bardzo wiele. Nawet takie bardzo niszowe jak kowalstwo, więc uważam go za oryginalnego młodego człowieka. Na pewno nie jest to aktorstwo. Nawet go zawlekłam do teatru, poszliśmy po pandemii do teatru na Stowarzyszenie Umarłych Poetów z moim profesorem Malajkatem w roli głównej i podobało mu się bardzo, ale widziałam, że nie łyknął bakcyla aktorstwa. Mnie na tym kompletnie nie zależy. Daję mu tą wolność, chciałabym, aby rozpoznał siebie i skupił się na tym, co będzie kochał całe życie. Tak jak ja.

Trzymamy kciuki za realizację marzeń!


Agnieszka Dygant. Premiera książki Doroty Kośmickiej

Agnieszka Dygant. Premiera książki Doroty Kośmickiej

Agnieszka Dygant i syn Xawery

Agnieszka Dygant i syn Xawery

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×