Agnieszka Dygant zakończyła współpracę z Patrykiem Vegą?
Już niebawem na platformie Showmax będzie można oglądać najnowszą produkcję Patryka Vegi w której główną rolę grają Małgorzata Kożuchowska i Daria Widawska, pt. Plagi Breslau. Chociaż w tym filmie nie zobaczyliśmy Agnieszki Dygant, to jednak pojawiła się na premierze i swoją obecnością wsparła koleżanki i kolegów po fachu.
Dlaczego nie zagrała żadnej roli, skoro powszechnie wiadomo, że należy do grona ulubieńców reżysera?
Patryk Vega był w tym temacie nieco bardziej wylewny i w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznał, dlaczego nie zatrudnił Agnieszki:
Jak myślicie? Szykuje się kolejna produkcja z Agnieszką w roli głównej?