Wirtualna Polska

20 stycznia: Czas na wielkie plany! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy!

20 stycznia: Czas na wielkie plany! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy!

20 stycznia

20 STYCZNIA  – NUMEROLOGICZNA  4!

Czasem maleńka chwilka rozstrzyga o wielkich rzeczach – Lucius Quinctius Cincinnatus
Wirtualna Polska

Dobry czas na długoterminowe zamierzenia, pomyśl więc, jakie zmiany wprowadzą w twoje życie harmonię!

Wirtualna Polska

Wszystko, co wymaga  starannego planowania zakończy się dziś sukcesem, warto więc z tego skorzystać.

Czas na uporządkowanie spraw!  Osiągniesz spokój, jeśli poświęcisz swoją uwagę na zrobienie gruntownych porządków!

GWIAZDY URODZONE 20 STYCZNIA

  • Barbara Rylska (1936) – polska aktorka teatralna i filmowa
  • Krystyna Mazurówna (1939) – polska tancerka, choreografka i dziennikarka
  • Igor Kwiatkowski (1978) – założyciel Kabaretu Paranienormalni, aktor, komik

HOROSKOP NA 20 STYCZNIA

Kto urodził się dnia 20 stycznia – to dobry mówca, zwolennik propagandy – lubi władzę, autorytet i stanowisko dominujące.

Tendencje takie zaznaczają się w nim od lat najwcześniejszych. Najbliższym krewnym od razu daje się to we znaki i reagują na to odpowiednio – rzecz prosta – na skutek czego już wcześnie, przed wejściem w życie musi zacząć się uczyć  powściągania swych apetytów i ambicji.

Chęć dokonania czegoś wybitnego i dążenie do zdobywania środków materialnych są dlań wielce charakterystyczne. Wierzy w siebie, zna swą siłę, a wiedzę swa pragnie zastosować praktycznie.

Ma jednak zawsze na oku bezpośrednią korzyść i zyski: każdą wiadomość zdobytą pragnie wykorzystać dla własnego użytku. Gdy lata mijają, a on nie jest w stanie zrobić kariery lub też majątek jego wydaje mu się niedostateczny – odczuwa żywe niezadowolenie.

Jest to urodzony mówca, zwolennik propagandy, przekonywania innych o konieczności poddania się prawu i obrzędom ogólnie przyjętym; okazuje też zdolności konstrukcyjne i wynalazcze. Chętnie opiekuje się innymi, przejmuje za nich odpowiedzialność, odgrywając z zamiłowaniem rolę opatrznościową i występując nieraz nawet jako rzecznik sił wyższych.

Jego zalety najlepiej się uwydatniają przy pracy poważnej – może być dobrym nauczycielem, nadzorcą, inspektorem, zarządzającym, detektywem.

Wady, jakie może wykazywać – to pewna skrytość i melancholijność. Jego bystrość umysłowa jest znaczna; błyskawicznie zauważy słabe strony innych ludzi i potrafi natychmiast odpowiednio je wykorzystać, co potęguje się z wiekiem.

Typ nierozwinięty wykazuje zbytni materializm. Jego rozmyślania i projekty skierowane są wówczas do wykorzystania okazyj życiowych. Nie jest w stanie wykonywać jakiejś pracy o ile nie widzi z niej natychmiastowego i dużego pożytku.

Droga życiowa takiego człowieka nie jest łatwa, musi on przechodzić różne trudne sytuacje i zwalczać przeciwieństwa – wreszcie osiąga jednak zazwyczaj cel, jaki sobie wytknął w życiu.

Jego skłonność i upodobania są dość proste. Jest to człowiek przyjemny, pracowity, myślący poważnie, którego umysł niepozbawiony jest spokoju.

Krystyna Mazurówna urodzona 20 stycznia 1939 roku

Krystyna Mazurówna urodzona 20 stycznia 1939 roku


Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×