Jastrząb Astro15 stycznia: DZIAŁAJ! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

15 stycznia: DZIAŁAJ! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

15 stycznia
15 stycznia
Teano - numerolog gwiazd
15.01.2017 07:00

15 STYCZNIA - NUMEROLOGICZNA 8!

"Jest tylko jeden najważniejszy czas, a ten czas – to teraz" - Thich Nhat Hanh

Dzień materialnego sukcesu, dlatego postaraj się wykorzystać go jak najlepiej . Rozpocznij go z pozytywnym nastawieniem, a zakończysz go w dobrym nastroju!

Poważnie przeanalizuj sprawy, którymi się zajmujesz i sprawdź, czy przypadkiem nie przeoczyłeś okazji do zarobienia większej ilości pieniędzy, albo rozwinięcia swojej działalności.

GWIAZDY URODZONE 15 STYCZNIA

  • Barbara Wrzesińska (1938) – polska aktorka
  • Wiesław Komasa (1949) – polski aktor teatralny, filmowy
  • Monika Jagaciak lub JAC (1994) – polska modelka

HOROSKOP NA 15 STYCZNIA

Kto urodził się dnia 15 stycznia jest pomysłowy i wytrwały: jego wysiłki mogą przynieść żniwo obfite.

Jest to człowiek  stały, zdolny; życie jego jest uporządkowane i pożyteczne,  namiętności opanowane, a umysł wysoko rozwinięty.

Ostrożny, zamknięty w sobie – może na obcych robić wrażenie nieprzystępnego a nawet pedanta. Lubuje się w tym co jest proste i szczere w naturze ludzkiej, a wszystko niejasne budzi w nim nieufność. Bardzo się troszczy o to, aby inni go szanowali, cenili i okazywali mu swe zaufanie. Lecz sam – całkiem odwrotnie – jest nieufny i z trudem tylko obdarza kogoś swym zaufaniem.

Zwraca on wielką uwagę na stosunki towarzyskie, a na przyjaciół wybiera sobie najchętniej osoby wybitne i majętne. Pamięta wszelkie daty i rocznice życia towarzyskiego i przy każdej okazji lubi brać udział w zebraniach i przyjęciach.

Potrafi bawić cale towarzystwo i jest mile widzianym gościem i sympatycznym gospodarzem.

Z szacunkiem odnosi się do autorytetów ogólnie przyjętych i do władzy, a specjalne upodobanie żywi do wspaniałego otoczenia. Jest to dlań wielką przykrością, gdy nie może się zdobyć na eleganckie ubranie, gdyż lubi swą strona zewnętrzną działać na ludzi. Nie szczędzi wysiłków i zabiegów, aby zawsze okazywać się na wysokości mody. W poglądach swych nie wyróżnia się od innych i sympatyzuje ze zdaniem przyjętym ogólnie.

W stosunku do ludzi okazuje się nieraz ojcowski i pouczający. Jest urodzonym nauczycielem i wykazuje wielkie zdolności w tym kierunku. Co najdziwniejsze – uczniowie jego są mu bardzo oddani i robią postępy w naukach, pragnąc mu się przypodobać. Ideały swe pragnie wcielić w życie i widzieć je zrealizowane w formie praktycznej.

Co mu grozi. Trudności życiowe z powodu długów i wierzycieli, od czego jednakże zawsze go wyratuje jakaś nieoczekiwana pomyślność.

Monika Jac Jagaciak w pokazie Balmain wiosna-lato 2016 (fot. ONS)
Monika Jac Jagaciak w pokazie Balmain wiosna-lato 2016 (fot. ONS)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także