Jastrząb Astro29 GRUDNIA - CZAS NA ZMIANY! PORADA NUMEROLOG TEANO I HOROSKOP URODZENIOWY

29 GRUDNIA - CZAS NA ZMIANY! PORADA NUMEROLOG TEANO I HOROSKOP URODZENIOWY

29 GRUDNIA - CZAS NA ZMIANY! PORADA NUMEROLOG TEANO I HOROSKOP URODZENIOWY
Teano - numerolog gwiazd

29.12.2016 13:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

29 grudnia - numerologiczna 5

Pewnego razu uczeń zapytał mistrza: "Jak długo trzeba oczekiwać na zmiany?"Mistrz odpowiedział: "Jak chcesz oczekiwać - to długo!"

Doskonały czas na spotkania z życzliwymi przyjaciółmi - rozmowy pomogą ci zmienić optyke na sytuację w której jesteś.

Zbliża się koniec astrologicznego roku, czas zacząć żegnać się z rzeczami, ideami i ...ludźmi! Tak, zmiany i rozstania pomogą osiągnąć nową równowagę!

 

Gwiazdy urodzone 29 grudnia:

  • Joanna Bartel (1952) polska aktorka, artystka kabaretowa, wokalistka
  • Michał Koterski (1979) polski aktor, prezenter telewizyjny
  • Tomasz Bednarek (1969) polski aktor

Jakie są osoby z 29 grudnia według astrologii?

Urodzony 29 grudnia jest zdecydowany, wynalazczy – ma silny charakter; chętnie zagłębia się w rozmyślaniach.

Jest to natura potężna i władcza o wielkiej sile ekspansji. Dąży wytrwale do zajęcia najwyższego dlań możliwego stanowiska i przejawia dużo autokratyzmu – co zwłaszcza zaznacza się w jego życiu rodzinnym.

Odczuwa naturalne przyciąganie do osób starszych i chętnie z nimi współdziała. Nie obawia się ponoszenia odpowiedzialności za swe czyny a lubi działać zawsze w skali jak najszerszej. Jego ambicja jest nienasycona. Jego charakter jest bardzo zdecydowany i nie można pomawiać go o słabość.

Zdolnym jest do silnych przywiązań – ale we wszystkim co czyni przejawia pewien egoizm. Wskutek tego nieraz jest narażonym na przykrości – ogarnia go uczucie rozczarowania i pragnienie zemsty względem osób, które zawiodły jego zaufanie. Trzeba dodać, że jest to człowiek dość zagadkowy, podlegający dziwnym kaprysom i fantazjom – ale mimo wszystko zdolny i wynalazczy.

Jego zalety – to cierpliwość, wytrwałość, ostrożność, oszczędność, wiara w siebie, wierność, uczciwość, sprawiedliwość, które w jednostkach rozwiniętych moralnie występują wyraźnie.

Jego wady. Gdy jednak pozostaje na niskim stopniu rozwoju – wówczas ma w sobie zbyt wiele egoizmu, co przeszkadza mu w rozwoju i czynieniu w życiu postępów. Zazwyczaj w takim wypadku oprócz egoizmu przejawia jeszcze pogardę dla innych, zazdrość, urojenia, sceptycyzm, skąpstwo i nienawiść.

Co mu grozi? Dzięki ujemnym właściwościom charakteru łatwo wywołuje w życiu rywalizacje, wrogości i w końcu nawet może pozostać w życiu samotnym, – tak że wówczas będzie się troszczyć już tylko wyłącznie o siebie samego.

Zawód dlań najlepszy związany z handlem, przemysłem, sprawami czysto materialnymi. W sferze interesów czuje się doskonale i okazuje zadziwiającą przenikliwość.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także