13 stycznia – pozwól sobie na szczęście! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

13 stycznia

13 stycznia

13 STYCZNIA – NUMEROLOGICZNA 6!

„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli” – Albert Schweitzer
Niezwykle ważny będzie dla ciebie dziś dom i rodzina.
Będziesz chciał się zająć  osobami, które kochasz. Z pewnością docenią one twoją chęć pomocy.

Nie ulegaj wahaniom i idź śmiało za swoimi marzeniami!Dzień sprzyja osiąganiu harmonii wewnętrznej i doskonaleniu siebie i swojego otoczenia.

GWIAZDY URODZONE 13 STYCZNIA

  • Karolina Korwin-Piotrowska  (1971) – polska dziennikarka radiowa i telewizyjna, felietonistka
  • Tomasz Sekielski  (1974) – polski dziennikarz radiowy i telewizyjny
  • Hania Stach  (1981) – polska piosenkarka
  • Paweł Szajda  (1982) – amerykański aktor polskiego pochodzenia

HOROSKOP NA 13 STYCZNIA

Kto urodził się dnia 13 stycznia – może osiągnąć wyniesienie życiowe dzięki własnym wysiłkom i zasługom osobistym.
 Umysł ma przenikliwy i badawczy – tworzy koncepcje subtelne i wykazuje duże zdolności analityczne. Jest to bowiem czciciel intelektu, żądny poznania; studiuje chętnie dzieła poważne.

Nie znosi wtrącania się niczyjego do swego życia, ale sam również nie miesza się do spraw innych
ludzi. Zazwyczaj jest bardzo staranny i ścisły w rachunkach finansowych i interesach, a obietnic swych dotrzymuje. Poczuwszy raz przyjaźń do kogoś – już jest dlań zawsze usposobiony życzliwie.

W rozmowie bardzo subtelny – okazuje dobrą pamięć i zręcznie potrafi opowiadać różne historie. Umie być bardzo błyskotliwy – ale również może stać się niezwykle ponury i przybity.

Gdy jest wesół – oddaje się radości całą duszą. Lecz gdy jest nieszczęśliwy – czuje się nieszczęśliwszym od wszystkich ludzi razem wziętych. Co najciekawsze, że nieraz nie potrafi podać prawdziwej przyczyny swych zmartwieni, odpowiadających ogromowi jego cierpienia.

Jest to pracownik zdolny i wytrwały – a mimo to przemęcza się szybko, gdyż pragnie dokonać kilku rzeczy naraz i przecenia swe siły.

Zdecydowany – jasno widzi przed sobą swój cel życiowy, a umysł jego jest przy tym niezwykle krytyczny. Idzie w życiu swoją drogą – wbrew wszelkim przeszkodom. W swym dążeniu do rozwoju umysłowego może być nienasycony a okazując skłonności konserwatywne – interesuje się wydarzeniami przeszłości.

Poczucie sprawiedliwości jest w nim rozwinięte dość silnie i chętnie uznaje czyjeś zasługi. Jednocześnie jest wymagający, a od swych podwładnych żąda wysiłków najwyższych.

Zarówno na stanowisku naczelnym jak i drugorzędnym okazuje dużą pracowitość. Z cierpliwością i daleko widzącą ostrożnością pracuje i wysila się, aby osiągnąć powodzenie.

Kobieta w dniu tym uradzona chętnie oddaje przysługi innym. Jest bardzo wrażliwa i stara się zwalczać swe pesymistyczne tendencje. Bardzo jest uczuciowa w miłości, ale przebacza z trudnością. Boi się niedostatku.

Karolina Korwin Piotrowska - Paszporty Polityki 2016

Karolina Korwin Piotrowska ma urodziny 13 stycznia

Hania Stach dzisiaj, metamorfoza po Idolu

Hania Stach urodziła się 13 stycznia 1981 roku


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×