30 września – Co Tobie przyniesie dzisiejszy dzień? Horoskop i numerologia na dzisiaj!

30 września

30 września – numerologiczna 3

Dzisiaj jest szczęśliwy dzień – 3!

Dzisiaj masz szansę załatwić nawet z pozoru bardzo trudne sprawy, podjąć ważne decyzje.
Znajdziesz proste i perfekcyjne rozwiązania i poczujesz, że masz na wszystko wpływ!
Zrób wszystko, by wykorzystać nadarzające się okazje!

,,Ze świata tego każdy ma tyle, ile sam sobie weźmie” Giovanni Boccaccio

Gwiazdy urodzone 30 września:

  • Dariusz Dziekanowski (1962) polski piłkarz,
  • Monica Bellucci (1964) włoska aktorka,
  • Tymon Tymański (1968) polski muzyk jazzowy, kompozytor.

Jakie są osoby urodzone 30 września według numerologii?

Urodzony 30 września jest zwolennikiem sprawiedliwości. Może mu się powieść w dziennikarstwie lub polityce.

Pożąda jedności, spokoju i miłości — ale jednocześnie sam wykazuje chęć do wyodrębniania się od innych i chętnie chadza własnemi drogami.

Jego najwyższym ideałem jest sprawiedliwość i harmonia. Lubi regularność, metodyczności i porządek we wszystkim, i za wszelką cenę pragnie uniknąć nieporozumień i niezgody, dążąc zawsze do harmonii. Usposobienie jego jest przyjemne, towarzyskie — a zachowanie ujmujące, wskutek czego cieszy się nierzadko ogólna sympatią.

Z wiekiem wykazuje coraz więcej spokoju, zdolności dyplomatycznych, a także zamiłowania do sztuki. Wiedzie mu się wówczas we współdziałaniu z innymi, dzięki umiejętności dobierania sobie odpowiednich współpracowników a także wielkiemu taktowi i poczuciu sprawiedliwości, jakie okazuje.

Uprzejmy, kochliwy, przywiązany do swej małżonki — ulega jednakże zbyt łatwo namiętnościom. Lubi użycie i przyjemności. Delikatny, wrażliwy — podlega silnemu wpływowi osób płci odmiennej, co niezawsze wychodzi mu na dobre.

Człowiek ten jest usposobionym idealistycznie i romantycznie; potrafi poświęcić się dla swego ideału. Wola jego jednakże niezbyt jest mocna i pod silnym a stałym naciskiem silniejszych indywidualności — łatwo ustępuje. Jego wytrzymałość pozostawia również nieraz dużo do życzenia.

Co mu grozi? Upadek z miejsca wysokiego, co należy brać zarówno dosłownie jak i w przenośni. Może bowiem zarówno dobrze upaść — z wyższego miejsca jak nie być w stanie utrzymać się na wysokim stanowisku, jakie w życiu osiągnie.

Zawód najlepszy związany ze sztuką lub też w zawodach intelektualnych — jako artysty, rysownika, śpiewaka, muzyka, bibliotekarza, profesora itp. Jednakże trzeba zaznaczyć, że jego ambitne plany mogą się nie spełnić.

Organizm jego jest dość mocny i o ile powadzi życie regularne — nie potrzebuje obawiać się choroby. W razie zaś zachorowania przede wszystkim mogą ucierpieć nerki lub głowa.

Monica Bellucci urodzona 30 września 1964

Monica Bellucci urodzona 30 września 1964


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×