30 września – Co Tobie przyniesie dzisiejszy dzień? Horoskop i numerologia na dzisiaj!

30 września

30 września – numerologiczna 3

Dzisiaj jest szczęśliwy dzień – 3!

Dzisiaj masz szansę załatwić nawet z pozoru bardzo trudne sprawy, podjąć ważne decyzje.
Znajdziesz proste i perfekcyjne rozwiązania i poczujesz, że masz na wszystko wpływ!
Zrób wszystko, by wykorzystać nadarzające się okazje!

,,Ze świata tego każdy ma tyle, ile sam sobie weźmie” Giovanni Boccaccio

Gwiazdy urodzone 30 września:

  • Dariusz Dziekanowski (1962) polski piłkarz,
  • Monica Bellucci (1964) włoska aktorka,
  • Tymon Tymański (1968) polski muzyk jazzowy, kompozytor.

Jakie są osoby urodzone 30 września według numerologii?

Urodzony 30 września jest zwolennikiem sprawiedliwości. Może mu się powieść w dziennikarstwie lub polityce.

Pożąda jedności, spokoju i miłości — ale jednocześnie sam wykazuje chęć do wyodrębniania się od innych i chętnie chadza własnemi drogami.

Jego najwyższym ideałem jest sprawiedliwość i harmonia. Lubi regularność, metodyczności i porządek we wszystkim, i za wszelką cenę pragnie uniknąć nieporozumień i niezgody, dążąc zawsze do harmonii. Usposobienie jego jest przyjemne, towarzyskie — a zachowanie ujmujące, wskutek czego cieszy się nierzadko ogólna sympatią.

Z wiekiem wykazuje coraz więcej spokoju, zdolności dyplomatycznych, a także zamiłowania do sztuki. Wiedzie mu się wówczas we współdziałaniu z innymi, dzięki umiejętności dobierania sobie odpowiednich współpracowników a także wielkiemu taktowi i poczuciu sprawiedliwości, jakie okazuje.

Uprzejmy, kochliwy, przywiązany do swej małżonki — ulega jednakże zbyt łatwo namiętnościom. Lubi użycie i przyjemności. Delikatny, wrażliwy — podlega silnemu wpływowi osób płci odmiennej, co niezawsze wychodzi mu na dobre.

Człowiek ten jest usposobionym idealistycznie i romantycznie; potrafi poświęcić się dla swego ideału. Wola jego jednakże niezbyt jest mocna i pod silnym a stałym naciskiem silniejszych indywidualności — łatwo ustępuje. Jego wytrzymałość pozostawia również nieraz dużo do życzenia.

Co mu grozi? Upadek z miejsca wysokiego, co należy brać zarówno dosłownie jak i w przenośni. Może bowiem zarówno dobrze upaść — z wyższego miejsca jak nie być w stanie utrzymać się na wysokim stanowisku, jakie w życiu osiągnie.

Zawód najlepszy związany ze sztuką lub też w zawodach intelektualnych — jako artysty, rysownika, śpiewaka, muzyka, bibliotekarza, profesora itp. Jednakże trzeba zaznaczyć, że jego ambitne plany mogą się nie spełnić.

Organizm jego jest dość mocny i o ile powadzi życie regularne — nie potrzebuje obawiać się choroby. W razie zaś zachorowania przede wszystkim mogą ucierpieć nerki lub głowa.

Monica Bellucci urodzona 30 września 1964

Monica Bellucci urodzona 30 września 1964


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×