Jastrząb Astro18 października - kto ma dzisiaj urodziny? Horoskop urodzeniowy na dziś.

18 października - kto ma dzisiaj urodziny? Horoskop urodzeniowy na dziś.

18 października - kto ma dzisiaj urodziny? Horoskop urodzeniowy na dziś.
Teano - numerolog gwiazd
18.10.2016 09:24

Masz dziś unikalną szansę na rozpoczęcie wszystkiego od nowa. Postaw na ambitne plany, wibracja dzisiejszego dnia pomoże wyjść ze starych schematów. To sprawi, że zobaczysz dziś nowe rozwiązania. Wykaż więc dziś  inicjatywę, a na efekty nie będziesz czekał długo.

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy."Albert Einstein

Gwiazdy urodzone 18 października:

  • Marek Kondrat (1950) polski aktor (C.K. Dezerterzy, Ekstradycja, Prawo ojca, Dzień świra
  • Magdalena Turczeniewicz (1982) polska aktorka (Egzamin z życia, Galeria, Na dobre i na złe)
  • Julia Wróblewska (1998) polska aktorka (Tylko mnie kochaj, Listy do M., M jak miłość)

Jakie są osoby z 18 października według astrologii?

Potrafi zachować równowagę w przejściach życiowych.

Uprzejmy, sympatyczny, zrównoważony, o równym usposobieniu, lubi wszystko co piękne i harmonijne, a życie prowadzi dość regularne.

Jest to umysł uzdolniony, głowa otwarta – chociaż zbytnio wierzy w siebie i jest dostępnym pochlebstwu. Nie jest bowiem wolnym od próżności, a czasami nawet wpada w zarozumiałość. Po większych wstrząśnieniach życiowych odzyskuje szybko równowagę i z nową energią zabiera się potem do pracy. Zawsze jest pełen entuzjazmu i nadziei i żądne katastrofy nie mogą go pozbawić ufności wewnętrznej.

Odznacza się wielką wrażliwością, a gdy rozwinie się duchowo — wówczas pracuje dla dobra ogółu i jego działalność przynosi wtedy korzyść społeczeństwu, pośród którego żyje. Może być doskonałym literatem, poetą, muzykiem – subtelnym, bezinteresownym, uduchowionym…

Nie jest pozbawionym osobistego wdzięku i wywiera wpływ przyciągający na innych. Powodzenie zazwyczaj sprzyja jego poczynaniom, a nierzadko w życiu zajmuje dobre stanowisko. Nieraz usposobiony jest figlarnie i kokieteryjnie. Dzieci ma zazwyczaj niewiele – ale bardzo jest niemi przejęty. Jest to najczęściej dobrze zbudowany, przystojny człowiek.

Czy mężczyzna, czy kobieta – ludzie dzisiaj urodzeni zazwyczaj osiągają łatwo popularność i szybko posuwają się naprzód w życiu, dzięki swym stosunkom. Dzięki swemu uprzejmemu zachowaniu się, taktowi, uprzedzającej grzeczności i słusznej ocenie wartości każdego człowieka – najczęściej mało mają wrogów.

Kto urodził się dzisiaj – może zostać dobrym prawnikiem lub adwokatem. Niechaj jednak nie stara się wysunąć na szerszą widownię przez błyskotliwe przemowy lub też dzięki sensacyjnej sprawie sądowej. Zazwyczaj bowiem musi trochę wody upłynąć, zanim mu się uśmiechnie fortuna. Gdy jednak raz to już nastąpi – wówczas szybko posuwa się po szczeblach kariery, a może nawet zająć z czasem stanowisko wyniesione.

Wady. Wola jego zostaje łatwo opanowaną przez uczucie a projekty, jakie układa, są nieraz mało realne. Jak już wspominaliśmy — na ogół powodzenie sprzyja jego poczynaniom, a w życiu nie zabraknie mu okazyj do osiągnięcia szczęścia.

Marek Kondrat z żoną Antoniną Turnau na manifestacji w Krakowie fot. eastnews.pl
Marek Kondrat z żoną Antoniną Turnau na manifestacji w Krakowie fot. eastnews.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także