Jastrząb Astro2 października - Jaki to będzie dzień dla Ciebie? Numerologia i horoskop dnia na dzisiaj!

2 października - Jaki to będzie dzień dla Ciebie? Numerologia i horoskop dnia na dzisiaj!

2 października - Jaki to będzie dzień dla Ciebie? Numerologia i horoskop dnia na dzisiaj!
Teano - numerolog gwiazd
02.10.2016 09:08

Dzień radości - 3!

Postaw na siłę twojej osobowości - po prostu bądź sobą a olśnisz wszystkich.

Liczba 3 jest kwintesencją wyrażania własnego „ja”.

Problemy odłóż na później, ponieważ jest to dzień zadowolenia i radości. Bez względu na to, co będzie się działo, bądź pełen akceptacji, a wszystko będzie dobrze!

"Ten, kto bied­ny i szczęśli­wy, jest bo­gaty, że bar­dziej nie trzeba." -William Shakespeare

Gwiazdy urodzone 2 października:

  • Wojciech Pokora (1934) polski aktor
  • Sting (1951) brytyjski wokalista
  • Sławomir Szmal (1978) polski piłkarz ręczny, bramkarz

Jakie są osoby urodzone 2 października według astrologii?

Urodzony 2 października panuje nad innymi i zwycięża swych wrogów.

Cechuje go wielka siła woli. Usposobienie jego jest bystre, impetyczne, agresywne i dość gniewliwe – co powoduje nieraz życiowe nieporozumienia i dysharmonie w współdziałaniu z innymi. Zacięty, wojowniczy, nieustępliwy – jest to człowiek nie cofający się przed walka.

Potrafi wszystko zorganizować bardzo umiejętnie i wyznaczyć każdemu miejsce właściwe. Jest to również świetny analityk – rozważny, przewidujący, wnikliwy. Tam, gdzie inni – bardziej powierzchowni obserwatorzy – nie mogą dojrzeć żadnych usterek – on natychmiast dostrzega wszystkie błędy.

Wyróżnia się również swymi zdolnościami dyplomatycznymi, strategicznymi i taktycznymi, co może mu być wielką pomocą w życiu i w stosunkach z innymi, a specjalnie w karierze wojskowej. W życiu przeważnie udaje mu się utwierdzić swą władze nad innymi. Panuje i triumfuje nad wrogami.

Trzeba dodać, że jest to człowiek wierny i szczery, szukający w życiu zawsze tego, co najlepsze. Niezłomnie trzyma się swych zasad i metod praktycznego działania.

Dąży do równowagi i harmonii po przez wszystkie zmienne koleje ziemskich losów – i w końcu udaje mu się je osiągnąć. Dzięki swej intuicji łatwo przychodzi mu znaleźć drogę rozwoju duchowego. Pragnie on zrealizować harmonię między uczuciami i myślami. Gdy tylko uda mu się osiągnąć równowagę wewnętrzną – wówczas szybko robi karierę, dzięki umiejętnym posunięciom na szachownicy życiowej.

Co mu grozi? Niechaj się strzeże niebezpieczeństw, które mogą mu grozić w bitwach.

Zdrowie. Kto urodził się dnia tego – posiada instynkt nieomylny, prowadzący do zachowania zdrowia i sil organizmu. Dzięki osiągniętej równowadze charakteru – unika krańcowości i ekscesów. Zdrowie jego jednak może ucierpieć dzięki silnym wstrząśnieniom uczuciowym, zwłaszcza. gdy wystawione jest na szwank jego wrodzone poczucie sprawiedliwości. Może również ucierpieć przez nadmierne skoncentrowanie się na swej specjalności i jednostronności w poglądach.

ME w piłce ręcznej 2016: mecz Polska - Białoruś. Jaki wynik? Sławomir Szmal, Krzysztof Lijewski
ME w piłce ręcznej 2016: mecz Polska - Białoruś. Jaki wynik? Sławomir Szmal, Krzysztof Lijewski
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także