Newsy10-latek dostał furę za 200 tysięcy. Żona Krzysztofa Rutkowskiego protestowała

10‑latek dostał furę za 200 tysięcy. Żona Krzysztofa Rutkowskiego protestowała

Rodzina Rutkowskich. Maja nie chciała kupić synowi auta?
Rodzina Rutkowskich. Maja nie chciała kupić synowi auta?
Źródło zdjęć: © AKPA

24.05.2024 09:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maja Rutkowski zaskoczona decyzją męża o zakupie luksusowego BMW dla syna. Czy drogi prezent rzeczywiście był dobrym pomysłem?

Pierwsza komunia to ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka i jego rodziny. Dla Krzysztofa Juniora, syna znanego detektywa Krzysztofa Rutkowskiego i jego żony Mai, ten dzień okazał się być nie tylko duchowym przeżyciem, ale także momentem pełnym niespodzianek. Chociaż wiele prezentów może wywołać uśmiech na twarzy dziecka, to decyzja o podarowaniu 10-latku luksusowego samochodu BMW E36 z silnikiem E46, warte 200 tysięcy złotych, wywołała mieszane uczucia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof Rutkowski junior otrzymał BMW warte 200 tysięcy złotych

Krzysztof Rutkowski, wraz z Mają Rutkowski, postanowili sprawić, że pierwsza komunia ich syna, Krzysztofa juniora, była wyjątkowa. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci juniora, zwłaszcza ze względu na niezwykły prezent, który otrzymał.

Wśród wielu upominków, które znalazły się podczas uroczystości, jeden w szczególności przykuł uwagę nie tylko gości, ale także mediów – luksusowe BMW E36 z silnikiem E46. Samochód ten, wyceniany na aż 200 tysięcy złotych, był prezentem od ojca, który wywołał zdumienie nie tylko u 10-letniego solenizanta, ale również u Maja Rutkowski, która nie spodziewała się aż takiego gestu.

Maja Rutkowski nie chciała BMW?

Komunia Krzysztofa juniora była pełna niespodzianek, jednak nie wszystkie spotkały się z aprobatą Mai Rutkowski. W rozmowie z reporterem Party.pl, Maja wyznała swoje obawy i zaskoczenie związane z wyborem prezentu przez męża. Kiedy reporter zapytał o przebieg uroczystości, Maja przyznała, że chociaż dzień był pełen radości, to decyzja o podarowaniu synowi drogiego samochodu nie była wspólną decyzją.

Mama nie chciała BMW, tak? Powiedziała, że to jest niebezpieczne i tata zrobił to tak naprawdę poza plecami. Przeczytałam, jak już tata zdjęcia wysłał. Tak to wyglądało - powiedziała Maja.
BMW okazało się dość zaskakującym komunijnym prezentem
BMW okazało się dość zaskakującym komunijnym prezentem© AKPA | Podlewski

Maja Rutkowski podkreśliła, że choć prezent był spektakularny, wolałaby, aby decyzje dotyczące tak ważnych spraw były podejmowane wspólnie.

Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także