Szukaj

Henryka Krzywonos zrzuciła już 67 kilogramów i chudnie dalej! Jak jej się to udało?

Jak Henryka Krzywonos schudła 67 kilogramów?

Jak schudła Henryka Krzywonos?

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Każdy z nas chciałby wyglądać idealnie, aby już niedługo móc zaprezentować swoją perfekcyjną figurę.

Gwiazdy nas do tego motywują. W sieci pojawiają się zdjęcia dietetycznych posiłków. Nie brakuje także motywujących filmików. Ostatnio do aktywności fizycznej zachęcała Weronika Książkiewicz. Pojawiły się nawet informacje, że mogłaby stanowić konkurencję dla Anny Lewandowskiej czy Ewy Chodakowskiej. 

Zobacz: Weronika Książkiewicz zagrożeniem dla Anny Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej?

O swojej metamorfozie zdecydowała się też opowiedzieć Henryka Krzywonos. Legenda Solidarności w ostatnich wyborach do parlamentu dostała się z listy Platformy Obywatelskiej. Podczas rozmowy z pudelek.tv postanowiła opowiedzieć o swojej walce z nadwagę. Krzywonos wyznała, że trzy lata temu zdecydowała się na zabieg usunięcia części żołądka. Od tamtej pory zrzuciła aż 67 kilogramów. To jednak nie koniec. Krzywonos chudnie dalej!

Ważyłam 145 kilo. Nigdy tego nie ukrywałam. Usunęłam cześć żołądka. Miałam kłopoty z higieną osobistą, zawiązaniem butów. Teraz muszę się pilnować, żeby nie utyć. Lekarz uratował mi życie, przekroczenie wagi, to serce siądzie. Zostały pozostałości po tuszy. Sami tego nie zrobimy. Próbowałam wielu diet. Dlatego tak drastyczna sytuacja. Schudłam 67 kilo – powiedziała

Trzeba przyznać, że metamorfoza jest imponująca.

Zobacz: Olaf Lubaszenko już tak nie wygląda. Zrzucił 50 kilogramów i chudnie nadal 


Źródło: Dzień Dobry TVN / x-news.pl

Jak Henryka Krzywonos schudła 67 kilogramów?

Jak Henryka Krzywonos schudła 67 kilogramów?

Henryka Krzywonos schudła

Henryka Krzywonos schudła


Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×