Szukaj

Dramatyczne szczegóły porodu Kim Kardashian: komplikacje i utrata dużej ilości krwi

Komplikacje w trakcie porodu Kim Krdashian

Komplikacje w trakcie porodu Kim Kardashian

Poród Kim Kardashian

Dwa dni temu Kim Kardashian urodziła synka, którego wraz Kanye Westem nazwali Saint. To imię wzbudza sporo kontrowersji, ale myślę, że po tej rodzinie nie mogliśmy spodziewać się żadnych „standardów”.

Gwiazda rodziła w bardzo dogodnych warunkach. Prywatna klinika Deluxe Maternity Suites w Cedars-Sinai, gdzie wydała na świat maleństwo życzy sobie 4 tysiące dolarów za dobę. Do dyspozycji przyszłej mamy są dwa ekskluzywne pokoje i łazienka. Pomieszczenie wygląda jak pokój w bardzo drogim hotelu.

Zobacz: Tak rodziła Kim Kardashian. Zobaczcie zdjęcia z luksusowej porodówki

Niestety pomimo tych wygód i iście królewskich wnętrzach nie obyło się bez komplikacji. Jak informują zagraniczne media Kim urodziła trzy tygodnie przed wyznaczoną datą, a dodatkowo lekarze musieli wywołać akcję. W trakcie okazało się, że gwiazda cierpi na na zespół przyrośniętego łożyska, który można stwierdzić dopiero w końcowej fazie porodu. Objawia się to tym, że łożysko nie chce się odkleić i akcja porodowa bardzo się przedłuża. Skutkuje to ogromną utratą krwi i bolesnymi skurczami. Celebrytka pozostanie w szpitalu jeszcze co najmniej dwa dni. 

Czekamy na pierwsze oficjalne zdjęcie kolejnego członka telewizyjnej rodziny. Bo to, jak prawdopodobnie wygląda już wiemy 🙂

Zobacz: Stworzono portret Saint Westa! Tak będzie wyglądał syn Kim Kardashian i Kanye Westa!

 

Szczegóły porodu Kim Kardashian

Szczegóły porodu Kim Kardashian

Szczegóły porodu Kim Kardashian

Szczegóły porodu Kim Kardashian

Szczegóły porodu Kim Kardashian

Szczegóły porodu Kim Kardashian

 


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×