NewsyIle Kim Kardashian i Kanye West dostaną za pierwszą sesję z synem? Sumy przyprawiają o zawrót głowy

Ile Kim Kardashian i Kanye West dostaną za pierwszą sesję z synem? Sumy przyprawiają o zawrót głowy

Ile Kim Kardashian i Kanye West żądają za sesję syna?
Ile Kim Kardashian i Kanye West żądają za sesję syna?
Milena Majek

26.12.2015 22:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od kilku tygodni ta para nie schodzi z ust całego świata. Niedawno Kim Kardashian po raz drugi została mamą. Tym razem na świat przyszedł syn - Saint West. Jest on owocem związku celebrytki z raperem Kanye Westem. Oboje mają już córkę North. Życie pary interesuje wszystkich. Niedawno opublikowano pierwsze zdjęcie Kim po ciąży

Teraz świat zastanawia się, ile para może zainkasować za pierwsze zdjęcie syna. Sesje zdjęciowe z nowonarodzonymi dziećmi to dla gwiazd znakomita możliwość na szybkie zarobienie wielkich pieniędzy. Niektórzy, jak Angelina Jolie i Brad Pitt, podnoszą stawkę po to, by gażę przeznaczyć na cele charytatywne. Jaka więc kwota wchodzi w grę w przypadku tak popularnej pary, jaką są Kim i Kanye? Amerykańskie portale podają, że stawka za zdjęcia jest rzędu od 2 do 2,5 miliona dolarów! Magazyny oferujące takie kwoty, mają nadzieję na coś więcej, niż zdjęcie samej twarzy Sainta.

Plotkuje się, że młodzi rodzice ani myślą sprzedawać sesję syna za takie pieniądze. Podobno żądają o wiele wyższych stawek. Być może Kim po prostu umieści zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. Będzie to bez wątpienia najlepsza promocja wizerunku rodziny w sieci. Już niedługo się o tym przekonamy.

Kim Kardashian i Kanye West wezmą miliony dolarów za pierwsze zdjęcie Sainta?
Kim Kardashian i Kanye West wezmą miliony dolarów za pierwsze zdjęcie Sainta?
Kanye West
Kanye West
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także