Markowi Kaliszukowi może pozazdrościć każdy mężczyzna. „Fanki spełniają moje marzenia”. Jak? Od jednej dostał Mercedesa. To nie koniec prezentów

Marek Kaliszuk rozpływa się nad swoimi fankami

Marek Kaliszuk rozpływa się nad swoimi fankami

Marek Kaliszuk zdradza, jak dbają o niego fanki

To, czym może pochwalić się Marek Kaliszuk to z pewnością talent wokalny, aktorski i… powodzenie u kobiet. Gwiazdor dał się poznać kilka lat temu w serialu M jak Miłość, gdzie wcielił się w postać Bogdana, kolegi Kingi. Już wtedy zdobył całą rzesze wielbicielek i stał się obiektem westchnień całkiem pokaźnej liczby kobiet.

Ilość fanek Marka zwiększyła się po tym, jak wygrał  2. edycję programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Okazuje się, że miłośniczki Kaliszuka nie tylko wysyłają do niego listy, czy też zapraszają na randki, ale przede wszystkim rozpieszczają go prezentami.

Marek Kaliszuk zdradził nam, że niektóre z nich są w stanie spełnić każdą jego zachciankę:

Po koncercie dziewczyny przychodzą, gratulują, zawsze dostaję też jakieś prezenty. Mam kilka takich zagorzałych fanek, które bardzo o mnie dbają, np. przynoszą mi ciasta, które same pieką. Starają się spełniać moje marzenia. Kiedyś powiedziałem, że marzę o super Mercedesie i dostałem resoraka dokładnie tego modelu, o którym powiedziałem.

To się nazywa mieć powodzenie u kobiet. Ciekawe ilu mężczyzn znienawidzi go po tym wyznaniu… 🙂

Zobacz: Marek Kaliszuk debiutuje z nowym singlem. Będzie hit?

Marek Kaliszuk, premiera teledysku Marka Kaliszuka, fot. ONS

Marek Kaliszuk, premiera teledysku Marka Kaliszuka, fot. ONS

Marek Kaliszuk


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×