Jastrząb TVWideoStylistka Seleny Gomez to Polka! Zdradziła nieznane fakty o gwieździe. Nie uwierzycie, jak wyglądają przymiarki z Seleną [WIDEO]

Stylistka Seleny Gomez to Polka! Zdradziła nieznane fakty o gwieździe. Nie uwierzycie, jak wyglądają przymiarki z Seleną [WIDEO]

basia richards stylistka seleny gomez
basia richards stylistka seleny gomez
Ewa Kamionowska

27.06.2016 10:40

Jak to w życiu często bywa, o tym, że Polka, Basia Richard, została stylistką Seleny Gomez, zadecydował przypadek. O tym właśnie rozmawiała z nią w "Dzień Dobry TVN" Ula Chincz.

Zanim pochodząca z Lublina Basia Richard poznała największe gwiazdy Hollywood, była skrzypaczką, studiowała w Białymstoku i marzyła się jej kariera muzyka. Musiała jednak zmienić plany. Wszystko przez (a może raczej dzięki) miłości.

Jak grałam na skrzypach, myślałam, że zostanę muzykiem. Inaczej się potoczyło moje życie - tłumaczy Basia Richard. - Wyjechałam do Kanady, tam studiowałam na akademii w Montrealu. Wyjechałam z miłości, za mężem, który jest Kanadyjczykiem. Stamtąd wyjechaliśmy za pracą mojego męża.

Jak to się stało, że nagle w centrum jej zawodowego życia znalazły się czerwone hollywoodzkie dywany?

Zmieniłam zawód przez przypadek. Mój kolega potrzebował rady, żeby ubrać się na American Music Awards. Grał na gitarze dla Roba Thomasa i nie wiedział, w co ma się ubrać. Wybrałam mu super ubranie i od tego wszystko się zaczęło - zdradziła swoje początki w nowym zawodzie.

Teraz Basia Richard odpowiada m.in. za to, jak na imprezach prezentuje się Selena Gomez. Basia ujawniła kilka zakulisowych informacji o wokalistce. Okazuje się, że gwiazda ma bardzo nietypowe upodobania kulinarne.

Selena Gomez uwielbia popkorn, który macza sobie w wodzie po ogórkach konserwowych. Je go w trakcie makijażu - powiedziała Basia Richard.

Ciekawie wyglądają także przymiarki z Seleną.

Bywało tak, że po długim dniu Selena leżała na kanapie, ja musiałam wszystko dla niej mierzyć - ujawniła stylistka.

Ach, te gwiazdy. :) Obejrzyjcie całą rozmowę ze stylistką Seleny Gomez Basią Richard dla "Dzień Dobry TVN".

Źródło: Dzień Dobry TVN / x-news.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także